VAN HET BESTUUR Charles Aerts Radio-Ensemble /.oals llindeU toegezonden uitnodiging hebt kunnen lezen zijn we zeer binnenkort alweer aan de laatste voorstelling van het seizoen 1955/56 toe. Op zaterdag, 26 mei 1956, komen we nog eenmaal bij elkaarom te genieten van een luchtig programma, dat door een aantal bekende radio sterren zal worden gebracht, met tot besluit gezellig dansen tot 2 uur. Gezien de belangstelling voor de tot dusver gebrachte voorstellingen, kun nen we terugzien op een geslaagd seizoen, hetgeen uiteraard tot voldoening stemt. De keuze van een programma is altijd zeer moeilijk, daar het er om gaat „voor elck wat wils" te brengen. Het programma voor het komende seizoen is, wanneer U dit leest reeds in grote lijnen vastgesteld. We spreken de hoop uit, dat ook daarvoor dezelfde grote belangstelling van de zijde van de leden zal bestaan. En dan nu het programma voor zaterdag, 26 mei 1956, des avonds te 8 uur in Lommerrijk, te brengen door 1. Tom Erich en zijn radio-orkest, met medewerking van Johnny Meijer, de wereldberoemde accordeonnist, openen de rij. 2. Jan de Cler (met snor) heeft U iets te zeggen. 3. Tineke van Leer en Mr. Doodle spelen een sketch. 3. Charles Aerts zingt voor U. 5. Mr. Doodle, de flegmatieke. 6. Nicky Noble, de muzikale dwaas no. 1, besluit het eerste deel van het programma. Pauze. 7. Johnny Meijer brengt bekende en minder bekende melodieën. 8. Tineke van Leer met haar eigen repertoire. 9. Oosthoek, dansparodist, laat LI zien hoe het ook kan! 10. Charles Aerts zingt verzoeknummers. 11. Tineke van Leer en Mr. Doodle brengen nogmaals een sketch. (0) 73

Het Zeskant | 1956 | | pagina 15