^ÏTMI^eee! - x¥w>&%- REISSCHEMA voor l>ondor<lHg 28 Juni 1950 Personeelvereniging „Gusto", Slikkerveer. Vertrek te 7.00 uur vanaf de Werf; via de Maasbruggen, Rijksweg Utrecht naar Zeist. Aankomst aldaar te 8.45 uur. Gezamenlijk koffiedrinken in ,,'t Jagershuis". Vertrek van Zeist te 9.30 uur. Via Scherpenzeel, Renswoude, Ede, Otterloo naar ingang National Park „De Hoge Veluwe"; aankomst aldaar te 10.30 uur. Wandeling langs het St. Hubertusslot en de Karpervijvers, waar de bussen reeds klaar staan. Vertrek 11.00 uur; door het park naar de uitgang bij Schaarsbergen, vervolgens over de Rijksweg Ede-Arnhem-Oosterbeek naar het Golfslagbad „De Branding" in Doornwerth. Aankomst te 12.00 uur. Hier is gelegenheid voor zwemmen, rondwandelingen en voor het besteden van Uw consumptie-bon. Om 13.00 uur volgt het gezamenlijke diner. Vertrek te 15.00 uur. De tocht gaat dan via Arnhem, Nijmegen, Berg en Dal en Mook naar Grave, Hotel „De Nachtegaal". Aankomst aldaar te 16.30 uur. Vertrek van „De Nachtegaal" om 17.30 uur. Via Den Bosch, Tilburg naar Breda voor de gezamenlijke koffiemaaltijd in „De Graan- beurs". Aankomst bij „De Graanbeurs" te 19.00 uur. Vertrek te 21.30 uur. Dan via de Moerdijk en Dordrecht naar Slikkerveer, waar we om 22.45 uur aankomen. Hier volgen nog enige wenken voor de leden: Vergeet het brood niet voor de vissen in het Park. Indien U geen badcostuum bij U heeft, kunt U er in het Golfslagbad een huren. Het Bestuur beveelt Hotel de Nachtegaal aan voor degenen, die een extra consumptie wensen te gebruiken; het is daar het goedkoopst. Zorg er voor steeds op tijd te zijn, niet alleen bij het vertrek van de Werf, maar ook bij het afrijden van de verschillende punten, zodat de reis een vlot verloop kan hebben. Indien Het Zeskant eerder wordt uitgegeven, breng het dan op de reis mede, dan behoeft U niet telkens te vragen, hoe laat er wordt vertrokken. Noot van de Redactie: Het Zeskant zal naar alle waarschijnlijkheid op 22 juni worden uitgereikt. Aan het laatste verzoek van het Bestuur kunnen de leden dus voldoen. En dan: Prettige reis! 86 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 16