VAN HET BESTUUR karleó cJlertó <^aclio -^nóembie Het Bestuur is druk bezig met de voorbereidingen van de uitvoeringen en voorstellingen, die in het seizoen 1956/57 zullen worden gegeven. Volgens de voorlopige plannen zullen er tien filmvoorstelligen, toneel opvoeringen, lezingen enz. worden gegeven. Hoewel alles nog niet definitief is geregeld, kunnen we al wel zeggen, dat o.m. op het programma staat een voorstelling van het Rotterdams Toneel, een van het gezelschap Magna Pete en een van het gezelschap Rens van Dorth. Het Bestuur hoopt U in een van de volgende nummers over dit onderwerp nog meer te kunnen mededelen en ook de data der voorstellingen te kunnen publiceren. Zoals van ouds gebruikelijk, starten we ook nu weer in de maand september. Het Bestuur. De slot-avond van het seizoen 1955/56 van onze Personeelsvereniging is, voor zover we hebben kunnen nagaan, een groot succes geworden, 't Is zaterdag, 26 mei 1956, en de bestuursleden, die al vroeg in Lommerrijk aanwezig waren, zien gespannen uit naar het resultaat van alle voorbe reidende maatregelen, die voor het organiseren van deze avond nodig waren. Tegen half acht staan reeds verschillende leden voor de deur te wachten. Prachtig; die hebben ten minste gevolg gegeven aan het verzoek, op tijd aanwezig te zijn. De deuren gaan open en langzaam aan vult zich de grote zaal, die ongeveer 800 personen kan bevatten. We hebben een uitverkocht huis! Zullen we op tijd kunnen beginnen? Hen paar minuten voor acht komt er nog een lijn 14 met vele bezoekers aanrijden. Nog even wachten, om een al te grote storing tijdens de voorstelling te voorkomen. Een paar minuten over acht verschijnt de Voorzitter voor de microfoon om het gebruikelijke openingswoord te spreken en mededeling te doen van het (0) 87

Het Zeskant | 1956 | | pagina 17