GOEDE SPORT STAALT Heleocharis Acicularis. Komt uit Midden-Europa en is dus ook geschikt voor het koude aquarium. Naaldwaterbies blijft ook 's winters groen. Ceratopteris Thalictroides. Van huis uit een landvarentje, dat in de tropische streken ook in het water leeft en dus voor warme aquaria geschikt is. Deze oude plant levert kleine drijvende plantjes; glasbaarzen schieten graag kuit in de dichte afhangende wortels. Ambulea Sessiliflora. Deze Indische plant heeft warmte nodig en veralgt spoedig bij te veel zonlicht. Red. H. L. van Holten, Hargsingel, Schiedam Secr. A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam Nu het seizoen vrijwel is afgesloten, is het beslist noodzakelijk eens een terugblik te werpen op dat gene, wat achter ons ligt. Enerzijds is niet alles verlopen zoals we gedacht hadden, anderzijds zijn er toch ook winstpuntjes geboekt. De geest in de elftallen was zeker goed te noemen, terwijl er vrijwel steeds met voltallige elftallen werd ge speeld. Zulks is wel eens anders geweest. Het is daarom dubbel jammer, dat de meeste spelers er niet van doordrongen zijn, dat de training zo nood zakelijk is om tot goede resultaten te kunnen ko men. Nu zijn er in het begin van de competitie onnodig punten verspeeld. Ons spelers-materiaal is zeker van dien aard, dat het eerste elftal het goede voorbeeld van het tweede had kunnen volgen, door de eerste plaats in zijn afdeling te veroveren. Wat het tweede elftal betreft: Proficiat, heren! Wanneer ook de promotiewedstrijden tot een goed einde worden gebracht, gaan jullie dus een klas hoger spelen. Er bestaat een goede hoop, dat jullie hiervoor in staat zullen zijn. Maar zulks zal ook zwaardere offers vragen! Wees dan ook allen van goeden wille, door regelmatig de trainingsavond te volgen. In de eerste plaats is de training uitermate belangrijk voor je lichamelijke conditie, in de tweede plaats bevorder je daarmede zeker een goede team- en clubgeest. Laat het dus niet bij woorden blijven. Zeker zijn er voor onze elftallen mogelijkhheden te over om tot goede resultaten te komen. Maar toon dan in de allereerste plaats een klein beetje plichtsbesef ten opzichte van je vereniging. Kom het Bestuur in deze geen verwijten maken. Straks, wanneer de com petitie weer een aanvang gaat nemen, laten we dan startklaar zijn. Een 90 (01

Het Zeskant | 1956 | | pagina 20