Lil I I I VEII 12-6-56 Rudolf Frans, zoon van C. Koopmanschap en M. C. Steffens. 13-6-56 Fransina Elfriede, dochter van F. J. W. Kooyman en H. K. Siepmann. (Dankbetuigingen: zie blz. 104). REIS „ANCHORS AWAY" Zaterdag, 16 juni 1956, was de dag, dat „Anchors Away'' zijn jaarlijkse reis maakte, 's Morgens om 7 uur vertrokken we met een prima autobus van Slikkerveer via Alblasserdam, Gorkum en Zaltbommel in de richting Limburg, waar we in Weert de benen konden strekken en koffie en gebak aangeboden kregen. Vandaar trokken we naar Valkenburg, waar de inwendige mens versterkt kon worden en de meeste leden op souveniers- jacht trokken. Vervolgens ging de tocht naar Vaals, het Drielandenpunt, maar voordat we daar aankwamen waren we nog even uitgestapt bij een forellenkwekerij. De meesten van ons vonden de entreeprijs, die daar geheven werd, echter wel wat hoog. Enkelen gingen naar binnen en bezichtigden de vijvers, waar de forellen gekweekt worden. Deze vissen worden naar leeftijd en grootte gesorteerd en ze leven van dierlijk voedsel. De rondleider had een emmertje met kanen bij zich en telkens gooide hij een handje vol daarvan in de vijvers, waar de vissen dan over elkaar duikelden, dat het een lieve lust was. In Vaals konden we door kijkers de Duitse stad Aken bekijken. De ver woestingen, die tijdens de oorlog in deze stad zijn aangericht, konden nog duidelijk worden waargenomen. Op de terugreis reden we langs de kolenmijnen en de typische mijn werkerswoningen. Onderweg werd er nog een broodmaaltijd aangeboden en daarna ging het terug naar Slikkerveer, waar we om ongeveer 23 uur arriveerden. We hebben de ervaring opgedaan, dat Nederland nog volop natuurschoon bezit om van te genieten. „Anchors Away", het was een prachtdag; we hebben volop genoten. En nu weer aan de slag voor het volgende seizoen. We wensen u in uw eerste lustrumjaar evenveel succes als in het vorige seizoen! WANDELSPORTVERENIGING „GUSTO" Het is al weer enige maanden geleden, dat er iets over onze WSV in Het Zeskant is verschenen. Velen zullen zich afvragen: Hoe gaat het? Op die vraag is maar één antwoord mogelijk, nl.: Prima! We gaan met ons ledental nog steeds vooruit, In de laatstgehouden jaarvergadering werd (0) 101

Het Zeskant | 1956 | | pagina 15