VAN HET BESTUUR Het Bestuur heeft het voornemen gehad in dit nummer van het Zeskant een uitvoerige opsomming te geven van de uitvoeringen, filmvoorstellingen, lezingen, enz., die het volgende seizoen door onze Personeelvereniging zullen worden gegeven. Tot onze spijt is dat echter niet mogelijk, omdat alle „geplande" avonden nog niet definitief zijn vastgesteld. Zo wordt thans nog overleg gepleegd omtrent een avond in december a.s. Voor die avond hebben we de beschikking over het Passage Theater in Schiedam en we willen in deze mooie zaal, die geheel gerestaureerd wordt, met iets goeds komen. Een avond staat echter reeds vast. Dat is op 20 september 1956. Dan wordt in het Passage Theater te Schiedam het seizoen geopend met een toneelstuk, getiteld „Aan de oever van een snelle vliet", dat opgevoerd wordt door het gezelschap Magna Pete. Houdt die avond dus in elk geval vrij! We hopen in het volgende nummer het complete programma te kunnen publiceren. Het Bestuur. 22 Augustus a.s. gaat „Tropica" met een touring- J R O P I C A car naar het land van het zwarte goud. 's Morgens D d C l C om 7 uur zal op de Koemarkt te Schiedam het K t I O vertreksein worden gegegeven. In Limburg zelf gaan we niet, zoals gebruikelijk, langs de „touring car-wegen", maar zal onze secretaris de route be palen. We zullen eens een kijkje nemen bij onze neder zetting in de Kampstraat te Geleen, de Staatsmijn Maurits van nabij bekijken en naar het dorp van de oud-coureur Jan Lambrichts gaan, om via Bunde en Meerssen in Valkenburg te belanden. In Valkenburg zelf bestaat voldoende gelegenheid om veel moois te zien. Met z'n allen gaan we de Gemeentegrot in en daarna nog het Grotten- aquarium bezoeken. In Vaals, aan de voet van de eens zo beruchte Siegfriedlinie, wordt gedineerd. Via de Staatsmijnen Emma en Hendrik gaan we richting Sittard en dan weer de vlakte op. We hopen op een prettige en zonnige dag. Er kunnen nog twee prettige (0) 103

Het Zeskant | 1956 | | pagina 17