De derde dag noemden de jongens de „berg-etappe" en dat namen we maar. Wij liepen voor de eerste maal de Vierdaagse en zij hadden het al meer gedaan: het zou dus wel waar wezen. Het weer was prima en de Sint Jansberg, waarvoor we de jongens al hadden ontmoet, viel mee. Het was wel klimmen en dalen en op de Zevenheuvelen zakte je een eind en dan weer omhoog, maar het viel ons werkelijk mee, vooral die berg. De vierde dag trokken we welgemoed op stap voor de laatste trip. Het werd wel wat eentonig, maar het was gelukkig goed weer en we genoten van de prachtige natuur. En zo trokken we weer naar Nijmegen, waar we bloemen aangeboden kregen. De tocht naar huis zal de leider wel in het Zeskant beschrijven. Eindigen we met een woord van dank aan de verzor ger van de jongens, die ons iedere avond sinaasappelen en klontjes kwam brengen en dan ook nog wel een of andere tip voor ons had. Hartelijk dank, Gerrit. Verder hadden we de laatste dagen een reuze hulp aan Teun, Jaap en Wim, die met ons meegingen, waardoor het mogelijk was in de vrije natuur te rusten en wij van onze tassen bevrijd werden. Verder danken wij de Directeur, dat hij het ons mogelijk maakte deze Vierdaagse te lopen. M. en N. NAUEKOH IllY IS I KH in W.S.V. „GUSTO", SLIKKERVEER Het Wandelsportseizoen zit er voor de helft op. Het resultaat is zeker niet gek. Bij de Rotterdammersmars behaalden we een prachtige beker. Nu volgt de Vierdaagse nog en dan komt het volgende programma aan bod: 11 augustus „Waaltocht"; 18 augustus „Groot en Vliet-mars"; 1 septem ber: Rotterdam; 8 september Speeltuincentrale; 22 september Molentocht; en 29 september, als klap op de vuurpijl: tocht van onze eigen vereniging, de eerste Gusto-mars. Denk er om, bestuur en leden van de W.S.V., dat moet „af" zijn. Dus met alle krachten aan het werk voor een prima orga nisatie. Het weer hebben we niet in de hand, maar de organisatie wel. Maak propaganda waar U maar kan. Propagandamateriaal is verkrijgbaar bij de secretaris. B. B. 122 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 24