my2 VEILIGHEID AAN BOORD VAN BOUWNR.93 144 stemmen 42 stemmen 143 stemmen 15 stemmen 128 stemmen 79 stemmen 47 stemmen 103'/2 stemmen stemmen 102'A stemmen 144 stemmen 42 stemmen 143 stemmen Totaal van de groep Groep Beambten Bedrijf te Geleen: enige lijst Groep Arbeiders Bedrijf te Geleen: Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond St. Eloy De kiesdeler bedraagt voor de groep: Stafbeambten Technische beambten Administratieve beambten Toezichthoudende beambten Arbeiders Scheepsbouw en Constructiebouw 414:4 Arbeiders Machinebouw 217:2 Arbeiders Aluminiumbouw, houtbewerking, veiligheid, bewaking 205 2 Bedrijf te Slikkerveer Beambten Bedrijf te Geleen Arbeiders Bedrijf te Geleen Op grond van de bovenstaande gegevens en met inachtneming van de bepalingen van het Reglement Ondernemingsraad zijn door het Hoofd stembureau tot lid van de Ondernemingsraad gekozen verklaard de heren: J. Reynart W. v. d. Water J. v. d. Wal G. v. d. Schee H. Beenen J. H. Korporaal G. de Vries. C. Oostrom A. Boomert P. J. Slabbekoorn G. F. Meijers B. Boomgaard C. L. Barzilay A. V. L. Frederix en H. J. M. v. d. Heijden. Het Hoofdstembureau verzoekt U de uitslag van de verkiezing ter kennis van het personeel te brengen. Hoogachtend, Het Hoofdstembureau, w.g. Wink w.g. G. F. Meyers w.g. J. van der Wal. ,,Zeg, Olde Mbnnikhof, kom eens even kijken. Hier heb ik haast tweemaal mijn nek gebroken. Ze laten ook alles maar achter hun liggen!" Ik ga kijken en midden in een gang aan boord zie ik een stuk U-balk liggen met een houten schoor. Daar overheen en er naast een hele warwinkel van luchtslangen. Op mijn vraag, waarom de klager dat zelf niet even heeft opgepakt en (0) 107

Het Zeskant | 1956 | | pagina 9