WONINGRUIL IN MEMORIAM D. SCHOLTEN EXAMEN „BE MET EL" 5-8-56 Leenaert, zoon van L. Velthuizen en A. v. Wingerden. 8-8-56 Elisabeth Johanna, dochter van G. Bosman en L. C. Laanen. 14-8-56 Abraham, zoon van W. B. Risteruw en G'. L. v. Hattem. 15-8-56 Theunis, zoon van J. Krijgsman en J. C. de Waal. 16-8-56 Gijsberta, dochter van W. Graafland en C. Verkade. Aangebodent een vrij bovenhuis, bevattende 2 kamers, 3 slaapkamers en keuken. Cartesiusstraat, en benedenhuis, bevattende 3 kamers en keuken. Gevraagd3 of 4-kamerwonmg in Rotterdam-Noord, bij voorkeur Schiebroek. Inlichtingen Telefoon 66849. Wederom moeten wij melding maken van het overlijden van een onzer medewerkers. De 18de augustus 1956 overleed Dirk Scholten op 46-jarige leeftijd. Lang hebben we Scholten niet in ons midden gehad. Hij trad op 16 Maart 1953 als sjouwer in de Gieterij in dienst van de Werf Gusto. Na de opheffing van de Gieterij werd hij overgeplaatst naar de afdeling Machinebouw, waar hij de functie van sjouwer en schoon maker vervulde. Wij hebben Scholten leren kennen als een plichtsgetrouw werker en als een goed kameraad, die wij node zullen missen. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en zijn nog jonge kinderen. Mogen zij de kracht vinden, dit zo zware verlies, te dragen. Scholten, rust in vrede! In de maand Juni 1956 werd door de Stichting „Bemetel" weer een examen afgenomen. Wij prijzen ons gelukkig te kunnen mededelen, dat de vier candidaten van de Werf Gusto alle vier zijn geslaagd. Het zijn: G. Anemaat Plaat- en constructiewerker F. P. de Kroon Scheepsbeschieter C. van Eijk IJzerwerker-afschrijver C. G. Witberg IJzerwerker-afschrijver Wij wensen deze (thans: oud-) leerlingen van onze Leerschool van harte geluk met het behaalde diploma. De diploma's werden op 1 september j.l. door de adj. Directeur de heer F. Smulders aan de betrokenen uitgereikt. (0) 131

Het Zeskant | 1956 | | pagina 13