LIEEEEYEEE v jryffI Wandelsportvereniging „GUSTO SLIKKERVEER Na de vierdaagse in Nijmegen zijn we heerlijk met vacantie gegaan. Het weer was nu wel niet om er over naar huis te schrijven, maar je was er eens lekker uit. Amper terug van vacantie stond er al weer een mars op het programma, een mars die echter niet doorging, omdat Pluvius ons landje te rijkelijk met zijn vocht bedeelde. De 18de augustus trokken we echter naar Groot en van Vliet. Des morgens zag het er naar uit, dat het ook dit keer weer mis zou gaan. In de middag, toen we ons verzamelden bij de start, stond er een behoorlijk stijve bries, maar het was droog. En dus gingen we op stap. Het was een gezellige tocht en dat we op de vierde plaats eindigden, was niet onze schuld. Maar daar praten we niet meer over. Als ik dit schrijf gaat het al aardig naar het eind van het seizoen; nog drie marsjes staan er op het officiële programma: 1 september de Herman dad, 8 september een in eigen dorp en 22 september de Molentocht. En dan... 29 september zelf een mars organiseren! Nu we gedurende ons 3-jarig bestaan vele malen bij andere verenigingen te gast waren, gaan we zelf voor gastheer spelen. Maar dat gastheer zijn geeft verplichtingen. Er moet gezorgd worden voor een goede ontvangst, voor een vlotte in schrijving, voor een regelmatige start en een goed parcours en niet te vergeten voor een gezellige sfeer. Dit alles hebben jullie, leden van de W.S.V. Gusto, in de hand. Zorg er voor, dat de wandelaars na afloop kunnen zeggen; Het was goed bij de Gusto; het volgende jaar komen we weer! De leden van onze vereniging, die belast zijn met de organisatie, hebben niets nagelaten om een zo groot mogelijk succes te bereiken. Er is een speciale medaille ontworpen als persoonlijke herinnering; er zijn groeps- prijzen, extra prijzen voor de groepen, die volgens een neutrale jury de beste algemene indruk maken. Iedere wandelaar (ster) krijgt bij de start het zo alom bekend geworden rolletje pepermunt. Voor de wandelboekjes is een plaatje als herinnering beschikbaar. Van de Directie kregen we toestemming om van het werfterrein als startplaats gebruik te maken. En als nu het weer ook nog mee wil werken, geloof ik, dat op de dag van de wandelmars kan worden gezegd: ,,Het is voor de bakker!" B. BOOMGAARDS. 136 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 18