czDankbetuigingen Gehuwd: 15-8-56 T. M. de Raad met W. J. Terlaak 19-9-56 C. H. van Dijk met B. A. de Bruin 3-10-56 A. Wetsteijn met G. J. v. d. Linden. Geboren: 24-8-56 Harald Magnus Bartholomeus, zoon van J. Ulven en C. T. Hersbach. 31-8-56 Rudolf Wilfried_ zoon van B. Aan de Wiel en H. W. Beer. 3-9-56 Wilhelmina Francisca Elisabeth, dochter van W. M. Feller en H. A. M. Hendrix. 8-9-56 Margot Eugénie, dochter van F. A. du Burck en M. de Wit. 11-9-56 Rob, zoon van J. Eekman en P. Vervoort. 21-9-56 Anke, dochter van H. v. d. Vliet en A. v. Pelt. 21-9-56 Maria Catharina, dochter van J. Roctus en M. L. v. Rutten. 25-9-56 Bob, zoon van B. Janse en M. Boeree. Boottocht Gepensionneerden Ondergetekende brengt langs deze weg zijn welgemeende dank aan de Directie van „De Gusto" voor het ruime medeleven, dat steeds wordt ondervonden door hen, die dag in, dag uit en soms vele jaren hun krach- ten gaven aan deze goede werkgeefster. Doch dit is niet alles; ook de invalide en bejaarde arbeidskrachten werden en worden nooit vergeten Wij mensen van Ridderkerk en omstreken onderschrijven vanzelf hetgeen door P.S. werd neergeschreven naar aanleiding van de boottocht voor de gepensionneerden. Alles wat P.S. opmerkte, hebben wij ook gezien en wij hebben ook genoten van de stoffelijke kant en van de geestelijke en gezellige sfeer. Ook wij gevoelen ons verplicht de in het verslag van P.S. genoemde personen onze welgemeende dank te betuigen en wij hopen en vertrouwen, gezien het sociale werk van onze firma, nogmaals zulk een dag te mogen meemakert. B. v. HENGEL. Aan de Directie, chefs, bazen en collega's van de afdeling Aluminum- bouw en ook aan Mej. Heijnen en haar assistente breng ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, getoond tijdens mijn ziekte en voor de vele fruitmanden en andere ge schenken, die ik heb mogen ontvangen. Ik hoop thans spoedig weer aan het werk te kunnen gaan. L. J. VAN ROOIJEN (0) 151

Het Zeskant | 1956 | | pagina 17