I III VL F I; GUSTO <zJ}}ócl\eicl VAN A. BIJL EN M. VOOGD Wandelsportvereniging SLIKKERVEER Zaterdag, 22 september jl. ging om 11.45 uur de fabrieksfluit, maar in plaats van een drukte bij de uitgang van de fabriek was er drukte in het schaftlokaal, waar A. Bijl en M. Voogd aanwezig waren om af scheid te nemen van het personeel van onze werf. Beiden hebben de leeftijd van 65 jaar bereikt en dan ga je van een welverdiende rust genieten. De een doet dat liever dan de andere, maar er is nu eenmaal een tijd van komen een tijd van gaan. Baas Bakker bood Bijl namens de Personeelsvereniging een sigaretten koker met inscriptie aan, waarbij hij een kort toespraakje hield en tevens mededeelde, dat de Directeur, de heer Conijn_ verhinderd was aanwezig te zijn, welke laatste omstandigheid voor de scheidenden een tegenvaller was. Verder werd namens het gehele personeel aan Voogd een stel keurige kassen aangeboden en aan Bijl een haardstoeltje, waarbij de wens werd uitgesproken, dat zij er lang plezier van zullen mogen hebben. Nadat Bijl en Voogd een woord van dank hadden gesproken, werd er van de gelegenheid gebruik gemaakt de scheidenden de hand te drukken. Zo was dan de 29ste september jl. de grote dag voor de Wandelsport vereniging. De Vrijdag er voor zag het weer er slecht uit en de weer berichten waren niet zo gunstig! Maar toen we zaterdagmiddag het startbureau openden, was het met het weer dik in orde. Er stond wel een fiks windje, maar dat deerde niet. Vrijdagavond hadden we in de afschrijfloods al de meeste voorbereidingen getroffen en voor zover het werk het toeliet waren de vlaggestokken, tafels, banken enz. reeds klaar (0) 153

Het Zeskant | 1956 | | pagina 19