LI K KE'RVEER v )A^...,«*-.Aj Wandelsportvereniging „GUSTO SLIKKERVEER personeelsvereniging Slikkerveer Als ik dit artikeltje ga schrijven is het wandelseizoen voorbij. Oh ja?, hoor ik al van verschillende kanten, nou, kijk de agenda dan maar eens door; je kunt nog genoeg wandelen! Natuurlijk is het de laatste jaren zo, dat van een uitgesproken onder breking geen sprake meer is, maar voor ons is het voorlopig afgelopen. De Klaverjasclub, de Hengelclub en naar we hopen ook Anchors Away gaan nu weer op volle toeren draaien. Wandelen is volgens mij een zomersport en als je met een jas aan en een shawl om op stap moet gaan, is de lol er af. Wij bestaan nu 3 jaren en dit seizoen is wat het aantal marsen aangaat tot heden het hoogtepunt. Een opsomming van de bereikte resultaten enz. hoop ik de volgende keer te geven. Er komt nog een gezellige avond, maar wanneer dat precies zal zijn weet ik nog niet. In ieder geval latei dan verleden jaar, maar komen doet hij! We doen dan ook weer een beroep op de leden (net als verleden jaar) om een prijsje beschikbaar te stellen voor de verloting. En dan nog een verzoek; ja een dringend beroep, op alle leden. Geeft het blad „Op goede voet" door, zodat we er allen van kunnen genieten. Stel elkaar niet teleur. Geef het door. Bij voorbaat onze dank. B. Zoals u weet is ons bestuur op de laatste jaarvergadering uitgebreid tot 9 personen. Tot secretaris werd benoemd de heer C. de Bode. Het Sint Nicolaasfeest voor de kinderen is vastgesteld op donderdag 6 december 1956, in de zaal van P. Heijman te Ridderkerk. We hebben op verschillende punten geijkte tradities verbroken, o.a. op het gebied van het speelgoed, dank zij de medewerking van verschillende leden. We hopen in de volgende jaren hierin nog meer variatie te kunnen door voeren. Op 22 januari 1957 hopen we dan onze contact-avond te kunnen houden in de Electrozaal. Ook hier zijn we een andere weg ingeslagen. Waren (0) 166

Het Zeskant | 1956 | | pagina 18