i -xlivi ^uWErveeiï PERSONEELSVERENIGING likkeroeer Ondergetekende betuigt hierdoor zijn hartelijke dank aan de collega's voor de fraaie fruitmand, die hij gedurende zijn verblijf in het ziekenhuis mocht ontvangen. Hierdoor betuigen wïj onze hartelijke dank aan de Directie, de chefs, bazen en collega's van de Werf Gusto voor de blijken van medeleven, die wij bij het overlijden van onze man en vader mochten ontvangen. Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank aan de Directie en de col lega's voor de blijken van belangstelling en voor het geschenk, dat zij ter gelegenheid van hun huwelijk mochten ontvangen. Nog heel even en 1956 is voorbij, een jaar, waarin vreugde en leed voor de leden afwisselend was. Wat de Personeelsvereniging betreft liepen in 1956 de zaken normaal door, als in andere jaren. De contactavond, die we aangeboden kregen, week wel iets af van de voorgaande jaren, maar het was toch weer dezelfde cirkelgang. In de loop van het jaar ontviel ons na een langdurige ziekte onze actieve secretaris, de heer P. Verboom. Wij hebben veel aan hem te danken en zullen zijn nagedachtenis in ere houden. De reis was dit jaar ettelijke kilometers langer dan het voorgaande jaar. De organisatie van de reis was globaal genomen goed, hoewel op sommige punten het volgende jaar meer gelet zal moeten worden. Op de jaarvergadering werd in de vacature, ontstaan door het overlijden van de heer Verboom, voorzien door de benoeming van de heer Boom- gaards; voorts werd het bestuur met twee leden aangevuld, nl. met de heren Mak en Rackwitsz. Over het Sint Nicolaasfeest kan ik nog niet schrijven, aangezien dat nog gehouden moet worden op het ogenblik, dat ik deze regels schrijf. Wel kan nu reeds worden vermeld, dat het speelgoed dit jaar vervaardigd is door de leden van de Personeelvereniging zelf in hun vrije uren. Het is W. Winsveen. Wed. Van den Berg en kinderen. E. v. d. Zouwen-Kruit. W. v. d. Zouwen. 180 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 16