l)o (1aiitino Er is al heel lang over de cantine gesproken en wel in die zin, dat de cantine te klein was. Tal van oplossingen van dit vraagstuk zijn in de loop der jaren in overweging genomen. Ten slotte is men er toe overgegaan de schilderswerkplaats te verplaatsen en de ruimte van de schilderswerkplaats bij de cantine te trekken, waar- Er is echter nog meer veranderd. De oude tafels en banken zijn vervangen door nieuwe tafeltjes en stoelen, zodat het geheel nu een uitstekend aanzien heeft gekregen. Bijgaande foto geeft er een beeld van. De cantine staat ter beschikking van het werkliedenpersoneel. Dat be tekent, dat de gebruikers ook de plicht hebben er voor te zorgen, dat de cantine netjes blijft. In dit opzicht rekenen we op U aller medewerking. WVVSVStiYVVW, Onze werknemer de heer Bosman, Timorstraat 30 te Vlaardingen, heeft een benedenhuisje, bestaande uit 2 kamers, keuken, schuur en tuin. huur prijs 7,50 per week. Hij zou graag willen ruilen voor een grotere woning in Schiedam of Vlaardingen, geschikt voor 4 personen. Zijn hier misschien gegadigden voor, b.v. onder de gepensionneerden? Zo ja, dan gelieve men zich in verbinding te stellen met de heer Bosman of met mejuffrouw Heijnen. De heer Soeterbach, Vlaardingerdijk 223, Schiedam, biedt aan: benedenhuis, bevattende 4 kamers en tuin met achteruitgang; huur 40,90 per maand; vraagt: woning ip Rotterdam-Zuid, benedenhuis of le etage. Eventueel is door driehoeksruil beschikbaar een woning aan de Vlaar dingerdijk te Schiedam, met 5 kamers, 2 balcons en bergruimte. (0) 49

Het Zeskant | 1957 | | pagina 15