Woensdag 24 juli. Om 4 uur gaan we weer op stap. Aanvankelijk even langzaam aan om er in te komen, maar al gauw kan het tempo worden opgevoerd. Om ongeveer 7 uur ontmoetten wij J. van Haren, bij de Gustonezen van Slikkerveer welbekend. Na de koffie en de boterham gaan we verder, maar toen we goed op gang waren ontdekte schrijver dezes, dat hij op de rustplaats zijn bril had laten liggen. Gauw even terug en gelukkig lag de bril er nog. Dan weer naar de ploeg toe. Het was een mooi traject en we hebben veel genoten. Schade hebben we die tweede dag niet opgelopen: een enkel blaartje en de Benjamin van ons gezelschap, die we onderweg ontmoet hadden, moest een lichte massage hebben. We waren nog vóór de vastgestelde tijd binnen. Onze vriend De Staande v.l.n.r.D. Terlouw, J. v. Pelt, N. Versluis, D. v. d. Linden en W. v. d. Berg, Zittende v.l.n.r.: B. v. d. Velde, C. de Bode, Mevr. M. H. Boomgaards- de Jong, B. Mulder, Mej. S. Boomgaards, H. Terlouw, B. Boomgaards en T. Pupella. Leeuw, die wegens ziekte dit jaar niet mee kon, belde ons op en dat was een echt opkikkertje. 's Avonds een gezellig onderonsje in de Instuif en dan naar bed. Donderdag 25 juli. Wat zal deze dag ons brengen? Tot de Plasmolem die we via de Graafse weg, Alverna, Nederasselt, Overasselt, Heumen en Mook bereiken, hadden we deze weg het vorige jaar ook gelopen en het bepalen van de rustplaatsen gaf dus geen moeilijkheden. Daarna was er ditmaal een geheel andere route. We gingen via Milsbeek naar de Zeven- heuvelenweg. We hadden geen idee, waar een goede rustplaats te vinden zou zijn, maar die moeilijkheid werd prima opgelost. Deze weg biedt prachtige panorama's, maar vormt wel een zwaar parcours. Het weer was (0) 109

Het Zeskant | 1957 | | pagina 19