VAN HET BESTUUR Klacht Vooruitlopende op de definitieve vaststelling van het programma voor het seizoen 1957/1958 van onze Personeelvereniging, kunnen wij U reeds mededelen, dat op 16 en 17 september a.s. in de grote zaal van Gebouw Irene een speelfilm zal worden vertoond, nl. „Het lied van Kaproen". Deze film speelt zich af om de bouw van een grote krachtcentrale in het Groszglockner-bergmassief. De hoofdpersonen zijn Peter Dahle, de ingenieur, Hans Tribusser, de berggids en Barbara Fuller. We gaan de inhoud van het stuk niet verraden; kom zelf zien! Als voorprogramma hebben we twee filmpjes, nl. „Vier prinsessen groeien op", waarvan de titel voor zichzelf spreekt, en „Op en onder water", een filmreportage van een vaar- en duikerschool. Voorts vragen wij U nu reeds de avond van 21 november a.s. vrij te houden: de P.V. geeft dan een „grote avond" in het Passage-Theater te Schiedam. Wij hopen in een volgend nummer het gehele programma voor het nieuwe seizoen te kunnen publiceren. Het Bestuur. Van de echtgenote van een onzer leden ontvingen wij een brief over de avond van de 18de mei 1957 in Lommerrijk. Vol lof over het' gebodene, maar met een ernstige klacht over het te laat beginnen en het dus te laat eindigen van die avond. Volkomen terecht! Tegen half twaalf moesten een paar honderd mensen van Lommerrijk met lijn 14 naar de stad. Dat werden volgepropte trams met mensen op de treeplanken. Vooral voor de ouderen is dat geen prettige rit geweest. Was de avond op tijd begonnen, dan zouden we ongeveer 11 uur klaar zijn geweest en dan had een ieder met gemak met de tram naar huis kunnen komen. Wij hebben de briefschrijfster het volgende antwoord gezonden: (0) 111

Het Zeskant | 1957 | | pagina 21