^lTIFeeveeiI \W "i ra St. Vicolaasfeest P.V. Slikkerveer P.V. SLIKKERVEER Zoals uit het volgende stukje reeds blijkt, is het feestje voor de kinderen in kannen en kruiken. Als dit achter de rug is, gaan we al weer aardig opschieten naar onze jaarlijkse contact-avond. Verleden jaar gooide het Bestuur het roer om en week het af van de traditie van het werken met eigen krachten. Over deze avond is natuurlijk nagekaart en gelukkig was er toen opbouwende critiek. De leden hadden, toen ze hoorden, dat we van koers veranderden, hun verwachtingen erg hoog gesteld. De avond zelf was prima; eerlijk! Maar het was een cabaret-program en de een houdt daarvan en de ander niet. Dit jaar krijgen we een revue. Eindelijk, hoor ik al zeggen. Ja, u krijgt nu een programma, waarin u alles vindt: ernst, humor, muziek, zang, enfin, voor elk wat wils. We hopen de spijker nu precies in het midden te hebben geraakt. Zegt u nu niet: Ik geloof het wel; ik blijf maar thuis; het zal wel weer niets wezen. Dat is niet eerlijk; dat is moeilijkheden uit de weg gaan. Neen, u moet nu eens komen! Het Bestuur doet zijn best, het door u gestelde vertrouwen niet te be schamen, maar dan moet u ook uw volle medewerking geven. Dus, als u al eens een keer of verschillende keren bent weggebleven, stap dan nu eens over de schotjesgeest heen en kom. En zeg dan daarna uw mening aan de bestuursleden. Het programma, dat u gebracht zal worden op 28 januari 1958 (noteert u die datum vast, want dat is de datum van de contact-avond), zal tijdig bekend worden gemaakt. Wat denkt u b.v. van een jongleur met zijn snelle toeren? En van een xylofoon-duo? Meer zeggen wij er voorlopig niet van. In het volgende Zeskant meer! B. Als dit Zeskant verschijnt is het bijna zover, dat Sint Nicolaas voor de kinderen van onze leden arriveert. De samenstelling van het programma'tje, dat rond het bezoek van de Goed Heiligman is opgebouwd, stelde ons evenals de vorige jaren voor een moeilijke keus. We willen er niet te veel over schrijven, maar alleen in grote trekken even vertellen, wat de be doeling ervan is. Evenals het vorig jaar moeten we het feest op een avond houden, daar we nog steeds niet over het schaftlokaal kunnen beschikken. Onze cantine ziet er op het ogenblik n.l. zó uit, dat je niemand kan ontvangen of hij 152 (0)

Het Zeskant | 1957 | | pagina 18