VAN HET BESTUUR" moet een ketelpak of overall aan hebben. Maar dat komt ook wel weer in orde. We gaan dus weer naar Café Sport (Heijman). Het speelgoed, dat de Goed Heiligman zal uitreiken, is weer door de leden van onze vereniging zelf gemaakt. Was er de vorige keer een poppenkast, een film of iets dergelijks, thans hebben we het weer in een andere richting gezocht. De kinderen zullen een pracht-avond hebben! Wat of wie er dan optreedt? Nou, er komen fietsbellen, toeters, trommels e.d. aan te pas. Dus, leden, attentie! Woensdag, 4 december 1957, Sint Nicolaasfeest! Plaats: Bovenzaal P. Heijman. Zaal open: 6.00 namiddag. Aanvang: 6.30 uur namiddag precies. Beker of kom medebrengen! SQHË E Op woensdag, 16 oktober 1957, werd in Gebouw Irene de jaarlijkse leden vergadering gehouden, voor de laatste maal onder leiding van onze voor zitter, de heer M. Wink. Zoals u reeds in de betreffende convocatie heeft kunnen lezen heeft de heer Wink wegens gezondheidsredenen zijn functie van voorzitter en bestuurslid moeten neerleggen. Gezien zijn grote ver diensten voor de vereniging werd hem door de ledenvergadering het ere lidmaatschap van de Personeelsvereniging aangeboden, hetgeen door hem werd aanvaard. Ook van deze paats past een woord van dank voor hetgeen de heer Wink in een reeks van jaren in het belang van de P.V. heeft verricht. De vergadering, die zoals gewoonlijk slecht werd bezocht, had een vlot verloop. In de vakatures in het bestuur werd voorzien door de be noeming van: de heer Nieuwenhuis tot voorzitter; de heer Ververs tot le secretaris; de heer Bijloo tot 2e secretaris. Daar de heren Tromer en Waterreus als bestuurslid werden herkozen, be staat het bestuur, met inbegrip van de heren Bastian, Licht en Mulders, uit 8 personen. De verschillende punten van de agenda gingen zonder veel moeite onder de hamer door en de vergadering kon op „een nette tijd" worden gesloten N. (0) 153

Het Zeskant | 1957 | | pagina 19