V oetbalontmoeti ng üpeel^oedactie 1057 tussen jfl.lt. «'ii S.lt. Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie en de collega's voor de blijken van belangstelling en de cadeaus, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. A. Dijkstra. Mede namens mijn vrouw betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank aan Mej. Heijnen, bazen, collega's en vrienden voor hetgeen zij voor mij bijeen gebracht hebben bij mijn pensionering. M. v. d. Weghe. Namens het personeel van Schiedam en Slikkerveer werd een bedrag van 556,70 overgemaakt op girorekening 12345, ten behoeve van de speel- goedactie-1957. De organisatoren van deze actie hebben ons verzocht hun dank over te brengen aan allen, die dit bedrag bijeengebracht hebben. De Vaste Commissies. Op een zwaar bespeelbaar veld heeft de bedrijfsschool van de Machine bouw op zaterdag, 16 november, met 53 van de Scheepsbouw gewon nen. Al direct na de aftrap demonstreerde de Machinebouw een technisch en tactisch spelletje, dat in de 6de minuut van de wedstrijd al in een doelpunt resulteerde, op zeer fraaie wijze gescoord door Fr. de Louis (10). De Scheepsbouw ging hierna zeer nerveus spelen en uit een ge vaarlijke aanval van de Machinebouw werd in de 10de minuut door Ommering alweer een doelpunt op het scorebord aangetekend (20). Hierna probeerde de Scheepsbouw het spel te verplaatsen en dit gelukte ook, Want in de 15de minuut kon Van IJselmuide uit een verre uittrap van doelman Pil het eerste tegenpunt scoren (21). Maar uit een prach tige combinatie van de M.B.-voorwaartsen werd 5 minuten later een derde doelpunt gemaakt, doordat doelman Pil een harde schuiver van F. de Louis niet onder controle kon krijgen en de bal voor de derde maal in het net verdween (31). Kort daarop maakte de S.B. er 32 van door een doelpunt van Altorf. Met deze stand ging de rust in. Nadat Cor Pil met een prachtige safe een zuiver doelpunt had voorko men, kreeg de S.B. een licht overwicht en door het goede spelen van de blonde en watervlugge IJselmuide kon Rasenberg de stand op 3 3 bren gen. Door dit doelpunt geïnspireerd ging het hele elftal van de S.B. naar voren en uit een vrije trap knalde Van Wieringen hard in, maar dit schot werd prachtig door het hoofd van spil Van Ingen gekeerd, waarna de M.B. uit een snelle aanval het vierde doelpunt kon scoren. En toen volgde ook nog nummer vijf! Met deze stand kwam het einde en had de M.B. in een zeer matige, maar sportieve wedstrijd met 53 van de S.B. ge wonnen. Opvallend in deze wedstnjd was het prachtige werk van doelman Fil en 164 (0)

Het Zeskant | 1957 | | pagina 16