GUSTO PERSONEELSVERENIGING Vi SLIKKERVEER een prachtig boeket bloemen aangeboden door de P.V. en de zusterver enigingen Hengel-, Klaverjas- en Voetbalvereniging. We waren daar heel blij mee; onze hartelijke dank voor deze mooie geste. De mooiste tochfi op onze vrije zaterdagmiddagen was dit jaar in Was senaar; zwaar maar prachtig. Elf herenleden en drie dames liepen dit jaar de grote Vierdaagse te Nijmegen, de prestatietocht met pijn en gijn. Allen wisten deze Vierdaagse te volbrengen: de een gemakkelijker dan de ander, maar met elkaar en -door elkaar» kwam het voor elkaar. Dit jaar hadden we een nieuwe verzorger. Gerrit, het was prima en we hopen het vol gende jaar weer een beroep op je te mogen doen. We verloren enkele leden, terwijl de aanwinst nihil was. Jammer, maar niet getreurd. Gewoon doorgaan! Ten slotte wil ik nog dank brengen aan degenen, die ons in het afgelopen jaar steun verleenden en hulp gaven. In de eerste plaats dank ik de Directie, die het ons mogelijk maakte dit jaar voor de derde maal deel te nemen aan de Vierdaagse te Nijmegen. Dank voorts aan G. Molendijk, die dit jaar de taak van verzorger op zo n prima wijze volbracht. Ook dank aan onze donateurs en donatrices voor hun steun. En dan het laatst, maar zeker niet het minst onze dank aan de vrouwen en verloofden van onze leden. Want als die onze vereniging geen goed hart toedroegen, zou het gauw gebeurd zijn met onze W.S.V. We legden nogal eens beslag op de Uwen en in plaats van daarover gebelgd te zijn, steunde U ons, ging U met ons mee (Wassenaar, Nijmegen). Veel dank; we blijven op U rekenen! Het Bestuur zegt de leden hartelijk dank voor de prettige en vlotte mede werking in 1957. Het hoopt in 1958 op dezelfde medewerking te kunnen rekenen en wenst alle leden, rustende leden, donateurs en donatrices, zus terverenigingen en Personeelsvereniging prettige Kerstdagen en een ge lukkig 1958. Boomgaards, secretaris. Achtste Contactavond In het vorige Zeskant schreven we reeds iets, over onze achtste contact avond; iets lieten wij er reeds over los. U zou er meer van horen. Welnu, hier volgen dan wat meer gegevens en misschien een enkele herhaling. Maar dan vergeet U het zeker niet. De achtste contactavond zal worden gehouden op 28 januari 1958 in de Electrozaal. Zaal open 7 uur; aanvang 7.30 uur. Nadere regeling van het vervoer zal op de bekende plaats worden bekendgemaakt. Van de geijkte traditie van de verrassing bij de ingang en de consumptie in de pauze zal dit jaar niet worden afgeweken. Wat we wel zouden willen is, dat verschillende leden, die de laatste jaren uit traditie weg bleven, ditmaal zullen komen en dan eerlijk hun mening zullen zeggen. We willen weten, of de koers, die nu gevaren wordt, een reden kan zijn om te blijven wegblijven! Probeer het eens met ditmaal te komen en heeft U dan critiek, welnu, kom er mee voor den dag als het maar opbouwende critiek is. In het januari-nummer van het Zeskant zult U het volledige programma vinden. De namen van de medewerkers aan dit programma garanderen 166 (0)

Het Zeskant | 1957 | | pagina 18