en toen kwam dokter JH rost een prettige avond, vol afwisseling. U krijgt dit jaar een bijna door ieder een verlangde revue-avond. Ooit gehoord van de radio- en televisie-artis- ten Jossie en Co? Ja? Ze zullen er zijn. Wat denkt U van „The Domary's"? Ze zijn geen onbekenden en vormen een zeer veel gevraagd accordeon-xylophoon-trio. Wie van groot tot klein amuseert zich niet als hij een clown aan het werk ziet. Ook de clown komt in het pro gramma voor; neen, niet een met flauwe grapjes; hij brengt U muzikale clownerie, met bellen, toeters, zagen en diverse andere instrumenten. Wel eens gezien in een zaal of voor de televisie of gehoord van de „Wido's"? Wie dat zijn? Nou, het zijn geen onbekenden; kom zelf maar kijken en luisteren. Verder een prima conferencier en de nodige sketches. U hoort meer van ons in het volgende Zeskant, waarin we het volledige programma hopen af te drukken in de volgorde, waarin U het te zien en te horen krijgt. Tenslotte wenst het Bestuur van de P.V. de leden en onderafdelingen prettige Kerstdagen en een gelukkig 1958. B. Boomgaards. Op donderdag 21 november startte de Personeelsvereniging met de eerste „grote" avond van het seizoen 1957-58 in het Passagetheater te Schiedam. In een kort openingswoord sprak de voorzitter, de Heer Nieuwenhuis, o.m. zijn teleurstelling er over uit, dat de belangstelling van de leden voor de onlangs gehouden jaarvergadering zo gering is geweest. Tot zijn genoegen kon hij echter mededelen, dat de Heer Wink, die om gezondheidsredenen zijn functie moest neerleggen, met algemene stemmen tot erelid werd benoemd. Hierna werd het woord gegeven aan de toneelgroep „Puck" voor de op voering van het kluchtige blijspel en toen kwam dokter Frost" van de auteur Hans Weigel, onder regie van Egbert van Paridon, lederen weet alles van en doet aan psychologie tegenwoordig, dus waarom ik ook niet, dacht de verzekeringsagent, die een huis binnendringt, waar men hem voor de ontboden beroemde psychiater houdt en die de vererende opdracht krijgt de zoon des huizes, die aan een of ander complex lijdt, daar van te genezen. (0) 167

Het Zeskant | 1957 | | pagina 19