mCinclerjeeM Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het mij toegekende pensioen, Voorts dank ik Mejuffrouw Heijnen hartelijk voor de hulpvaardigheid, die ik van haar heb mogen onder vinden. Ten slotte mijn dank aan Baas Pronk en zijn personeel voor de aardige verrassing bij mijn vertrek als gepensioneerde. A. BOKHORST. Aan alle werkers uit de Koperslagerij onze hartelijke dank voor de rollade, de sigaren en de tabak, die wij als Kerstgeschenk mochten ont- van9en' j HOLS WILDER. A. v. d. MOST (Laatstvermelde dankbetuiging kwam net te laat binnen om nog in het nummer van januari 1958 te worden opgenomen. Red.). PERSONEELSVERENIGING Ook dit jaar is er door de P.V. weer een feestmiddag georganiseerd voor de kinderen van de leden. Zaterdag 25 januari vond dit gebeuren plaats in de grote zaal van het gebouw Irene te Schiedam, waar ca. 300 kinderen welkom werden geheten door onze voorzitter, de heer Nieuwenhuis. Daarna werd het woord gegeven aan het gezelschap Williams, dat de taak had de kinderen enige uren prettig bezig te houden. Na de uitbundige begroeting van de heer Williams kreeg de jeugd ge legenheid zijn zangtalent te tonen, waarbij een accordeonduo voor de begeleiding zorgde. Achtereenvolgens kwamen nog voor de pauze een poppenkast en de heer Williams als goochelaar ten tonele, waarbij verschillende kinderen hun medewerking verleenden. Na het glaasje limonade met koek in de pauze werd de voorstelling weer 22 (0)

Het Zeskant | 1958 | | pagina 16