BEMETEL - examenó ÜAJÏTIJÏ E Reeds herhaalde malen hebben we de, verzuchting geslaakt, dat we uit de kring der lezers zo weinig kopij voor het Zeskant ontvangen. Slechts bij uitzondering klimt er eens iemand in de pen om een bijdrage voor ons blad te leveren. U kunt zich dus onze blijdschap voorstellen, toen er iemand onze kamer binnenstapte met de vraag: „Kan ik een stukje in het Zeskant geplaatst krijgen?" „Natuurlijk, geef maar hier", was ons antwoord, maar het stukje was er nog niet. Het moest nog geschreven worden. „En waar gaat het dan over?", informeerden we. „Over de smeerboel in de cantine", was het antwoord. Ai!! Moeten we dat nu in het Zeskant zetten? Het personeelsorgaan is geen klachtenbus. Dit is een zaak, die eigenlijk thuis behoort bij de Vaste Commissie van de Ondernemingsraad. En bovendien: we moeten er om denken, dat ons blad niet alleen door de personeelsleden wordt gelezen. Het komt ook wel in handen van bevriende relaties en andere buiten staanders en wat moeten die er van denken, als ze zouden lezen, dat het bij ons in de cantine zo'n smeerboel is? Dus: geen stukje in het Zeskant. Niet er op wijzen, dat het onbehoorlijk is: a. afval van eten, papieren, sigarettenpeukjes enz. op de grond onder de tafels te gooien; b. koffie, melk enz. op de tafels te morsen; c. met vette en vuile overalls of ketelpakken aan op de stoelen te gaan zitten, waardoor iemand, die even later komt het vuil en vet aan zijn kleren krijgt. Neen, dat schrijven we allemaal niet in het Zeskant. Dat is trouwens ook niet nodig, want we zijn ervan overtuigd, dat alle gebruikers van de cantine dit wel weten. En er zich ook naar gedragen! Of nietW. Aan de in januari 1958 gehouden Bemetel-examens hebben verschillende leerlingen van onze Bedrijfsschool deelgenomen. De resultaten daarvan volgen hieronder. Examen Machine-bankwerken: Geslaagd: W. J. Bekkers B. Berkhout W. J. van Ingen F. J. Prodel L. A. Romijn Herexamen: twee candidaten Afgewezen: geen Examen Metaaldraaien: Geslaagd: C. Nieuwenburg Herexamen: geen Afgewezen: geen Aan de geslaagden onze hartelijke gelukwensen! Examen Scheepsbeschieten: Geslaagd: L. Koevermans Herexamen: een candidaat Afgewezen: geen Examen Ijzerwerken-afschrijven: Geslaagd: A. Aarnoudse P, Th. v. Amen A. J. B. v. d. Pluym Herexamen: drie candidaten Afgewezen: geen 34 (0)

Het Zeskant | 1958 | | pagina 16