IKKERVEER „GUSTO \\\w PERSONEELSVERENIGING v SLIKKERVEER Op 28 januari j.l, hielden wij onze jaarlijkse contactavond. Als om vijf minuten over half acht de avond door de Voorzitter wordt geopend met een woord van welkom tot de leden, de genodigden van andere Personeels verenigingen en onze Directeur, de heer N. Conijn, is de zaal goed gevuld. Leden, die we de laatste jaren misten, zagen we nu weer. Een aansporing voor het Bestuur om op de thans ingeslagen weg voort te gaan en niet meer in het oude terug te vallen. Na de Voorzitter, die al spoedig zijn woordje had gedaan, kwam het ge zelschap van Do-re-mi op de planken; wat deze mensen boden was prima. De opening bracht al direct sensatie, want de conferencier, die even kwam kennis maken, werd al gauw door een van zijn collega's, die achter in de zaal had plaats genomen ,in de rede gevallen en op de korrel genomen, zodat zich een aardig twistgesprek ontspon. Sommige leden, die het spelletje niet door hadden, begonnen al lelijk om te kijken om de man achterin tot zwijgen te dwingen en drukten zich daarbij tamelijk kernachtig uit. Na dit vrolijke begin volgden de overige nummers van het programma in een vlot tempo: muziek, sketches, clownerie, een prachtig nummer van de Wido's, de jongleurs, een muzikale reis om de wereld door Jossy en Co enz. Do-re-mi, de muzikale clown, die reeds op het Sint Nicolaasfeest voor de kinderen zijn kunnen had getoond, was weer voortreffelijk. De sketches, die opgevoerd werden, waren kostelijk; vooral de sketch „Kantoor perikelen" was prima. Ook de muzikale omlijsting was voortreffelijk. Al met al een avond, waarop het volle teugen werd genoten van een beschaafd programma, dat tot ieders voldoening ontspanning van de bovenste plank bracht. In de pauze werd koffie met gebak aangeboden. De Voorzitter dankte aan het einde van de avond het gezelschap en bood de dames bloemen aan. Voorts dankte hij de leden voor de goede opkomst. De verloting, waarvoor niet veel, maar wel aardige prijzen beschikbaar (0) 37

Het Zeskant | 1958 | | pagina 19