LI KSERVEER LASCURSUS N.V.L. Hengel sportvereniging „GUSTO 99 Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn familie, zijn hartelijke dank aan de Directie, mejuffrouw Heijen, chef, bazen en collega's van de Koperslagerij voor de bewijzen van belangstelling en het mooie schilder stuk, bij zijn pensionnering ontvangen. W. van Os. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie en aan het personeel voor de blijken van belangstelling en het geschenk onder couvert, ter gelegenheid van ons huwelijk ontvangen. A. Zuidgeest en echtgenote. i I Vijf leden van het personeel van de Werf te Slikkerveer hebben deelge nomen aan het examen van de Nederlandse Vereniging voor Lastechniek, dat op 4 maart j.l. te Rotterdam werd afgenomen. Van deze vijf candidaten hebben er drie het N.V.L.-diploma behaald. Het zijn de heren H. de Graaf, J. Boshoven en M. Meester. Onze hartelijke gelukwensen aan de geslaagden met het behaalde succes. Zaterdag, 29 maart j.l., organiseerden we ons jubileum-concours. Dit ter gelegenheid van ons 10-jarig bestaan. Door het grote aantal deelnemers was het onmogelijk om van de Gusto-haven gebruik te maken en daarom hadden we onze activiteiten verlegd naar de Ridderkerkse haven. De voorbereidingen waren prima geregeld; dat bleek wel uit het verloop van het concours aan de waterkant. Met het weer troffen we het ook niet gek. Het was lekker zacht en droog en de onderlinge stemming was prima. De vangst was evenwel niet zo erg groot, een enkele uitschieter daargelaten. 62 (0)

Het Zeskant | 1958 | | pagina 12