kijkje OVER BUURMAN's schutting Bij Verschure's schaakclub moeten wij een misstand rechtzetten. Top scorer tegen Gusto zou daar zijn de heer v. L. met 11 punten uit 17 wedstrijden. Hij wordt gevolgd door de heren A. en N. met 103^ punt uit 16 wedstrijden. Berekening leert óns echter dat de heer v. L. gemiddeld 0,647 punten scoorde en de beide anderen 0,656. Wij geven dit aan de heren ter overdenking mede Jammer dat LSZ's tafeltennissers de Amsterdamse rekenkunde niet meester zijn, in tegenstelling tot woordvoerders van politieke partijen die zelfs de zwaarste verliezen als winst presenteren. Anders had LSZ in Bolnes gewonnen. Overigens gaat het niet om het winnen, maar om het spel Om soortgelijke redenen vermoeden wij lukt het Gusto's veiligheids inspecteur maar moeilijk om ook de allerdomste oorzaken van ongelukken uit de weg te ruimen. Het is bijna het enige risico, dat een mens in zijn werk nog lopen kan, en sommigen zien er blijkbaar een luguber gokspel in. De Klop's werfterrein leent zich volgens de redaktie althans niet meer voor het houden van wedstrijden, daarom gaat men naar Bleskens- graaf. Hengelwedstrijden houdt men daar. Het wedstrijdreglement wordt nog uitgereikt, zeker na afloop van de wedstrijd. De bij J. K. gereed gekomen veerboot schijnt een belangrijke rol te gaan spelen in de Nederlandse politiek. Het is een mooi schip en de prijzen van de Zeeuwse veren zijn prompt verhoogd. Als Zeeuws-Vlaan- deren zich afscheidt, hebben we dat aan J. K. te danken. Deze veerboot valt buiten de I.H.C. Conrad-Stork kreeg een verbandtrommel terug, die met een ploeg mee op karwei was geweest. Het frappantste waren de beschimmelde boterham men. Conrad-Stork hoopt kennelijk dat hun publikatie herhaling zal voor komen. Wij zijn minder optimistisch, gezien de hierboven gesignaleerde goklust der mensen. 84

Het Zeskant | 1958 | | pagina 20