Lil I El VEEL <~~V)ierdaagóe te <~ïlymegen Gaarne betuigen wij onze hartelijke dank aan de gepensionneerden, die hebben deelgenomen aan de boottocht, voor de fraaie fruitmand, die wij van hen mochten ontvangen. Mevr. Smulders-Reichlin. Mevr. Smulders-Waucquez. Hierdoor betuig ik, mede namens mijn echtgenote en kinderen, mijn hartelijke dank voor de bewijzen van belangstelling en voor de fruit mand, die ik van de collega's van de Buiten-Bankwerkerij mocht ont vangen. L. Evers, Mariapaviljoen la, zaal 3, Berg en Bosch, Bilthoven. Het was prachtig weer, die laatste dag van de Vierdaagse te Nijmegen en het speet me werkelijk, dat we, doordat we pas om 12 uur konden vertrekken, zo hard moesten rijden om nog op tijd in Nijmegen te komen. En toen we daar eenmaal waren (we hadden nauwelijks tijd gehad voor een kopje koffie en een broodje), ja, toen stonden we voor een puzzle. Waar moesten we gaan staan om onze Slikkeveerders te zien binnen komen? Gelukkig had de heer Conijn nog familie in Nijmegen. Na wat zoeken, want heel het verkeer was omgelegd en de gewone weg kon je niet volgen, troffen we de oom en de neef, die bereid waren met ons mee te rijden om een goede plaats te vinden. Helaas, toen we daar aankwamen, ongeveer 8 kilometer vóór Nijmegen, bleek het grootste gedeelte van de wandelaars al voorbij getrokken te zijn. Enigszins teleurgesteld, maar toch nog met een stille hoop, keken we naar de vermoeide, maar meest nog enthousiaste wandelaars. Je respect voor deze mensen steeg met de minuut. Sommigen zagen er 116 (0)

Het Zeskant | 1958 | | pagina 18