SCHAAKVERENIGING „GUSTO" Vi—'A A~lA Vrijdag, 23 mei, werd een vriendschappelijke wedstrijd GustoHet Zwarte Paard gespeeld. Het was jammer, dat er slechts 13 Zwarte Paar den aan de start verschenen, maar deze bewezen dan ook, dat de kwaliteit het toch altijd wint van de kwantiteit, want Gusto verloor met 48 en 1 afgebroken partij. Na afloop van de wed strijd werd aan het bestuur van Het Zwarte Paard een bekertje aangeboden als herinnering aan deze overwinning en aan de prettige avond. Hopelijk worden dit soort wedstrijden in de toekomst nog vele malen herhaald. Hieronder vindt U de persoonlijke uitslagen. Gusto Het Zwarte Paard 1. J. Pluijmers 0—1 Moeren 2. v. d. Meer afgebr. Witlox 3. Ammendorffer 0—1 Zwart 4. Noordam H. v. d. Kraan 5. v. Beekum 0—1 de Bruijn 6. v. Putten 0—1 van Bommel 7. M. Pluijmers 0—1 P. v. d. Kraan 8. Franken 1—0 Groeneweg 9. Hermse 1—0 Gouka 10. Vis 0—1 Meerendonk 11. Elswijk 1—0 v. d. Wal 12. Ernst 0—1 C. Groeneweg 13. Nachtzaanr v. d. Veen Bij het einde van de clubcompetitie is gebleken, dat de heer J. v. d. Meer de langste adem heeft gehad en zich kampioen van de schaakclub kan noemen over het jaar 1958. Als goede tweede eindigde de heer C. Ammendorffer, die zijn laatste kans om v. d. Meer te bedreigen jammerlijk om zeep bracht door van Gunneweg te verliezen. In afdeling II ging de heer J. Eekman als eerste over de eindstreep, op een neuslengte gevolgd door de heer H. v. Elswijk. Op de laatste avond van het schaakseizoen, 30 mei, werden de bolle- boffen met de gebruikelijke, vriendelijk bedoelde woorden in het zonnetje gezet, waarna deze avond besloten werd met de traditionele snelschaakwedstrijd. U vraagt zich natuurlijk af, hoe het afgelopen is met de Diesel-electrische stofzuiger met 500 meter drijvende leiding en de 50-tons snelkookpan, die als eerste en tweede prijs waren uitgeloofd. De eerste prijswinnaar zag van het cadeau af bij gebrek aan een (0) 119

Het Zeskant | 1958 | | pagina 21