DE OUDE GARDE films, dat zij een groot cineaste is, die haar roeping is misgelopen. De jongens genoten kennelijk van het opnieuw beleven van de vele avonturen en de andere aanwezigen kwamen zeer onder de indruk van de uitgeslapen gezichten (dit letterlijk te nemen) van Gusto's hoop bij de ochtendgymnastiek; wat een spirit en dat zo vroeg. Nadat weer een consumptie was genoten, besloot de heer Van Schaick deze genoeglijke en voor de jongens ook een beetje plechtige avond met enige liedjes, waarbij hij de aanwezigen zelfs tot het zingen van een canon wist te bewegen en één van de jongens een zoen van de juffrouw kreeg. Mej. Heijnen sloot hierop de bijeenkomst met een dankwoord aan de organisatoren en de aanwezigen. Velen zullen ongetwijfeld de gedachte hebben gehad: jammer, dat niet iedere maand een schoolraad moet worden geïnstalleerd. dM. A. L. Stapels De heer A. L. Stapels trad op 23 februari 1940 in dienst van de Werf Gusto als montage-bankwerker. Op 15 november 1958 ging hij met pensioen. Zo was ook voor hem de periode aangebroken, waarin de tijdsindeling een andere betekenis krijgt en veel van wat vertrouwd is geworden, moet worden achtergelaten. Wij wensen hem toe, dat hij nog lang tot de gepensionnereden van de Werf mag behoren. F. Martens Op 22 november 1958 verliet de heer J. F. Martens de Werf Gusto als gepensionneerde. Op 25 januari 1943 trad hij bij haar in dienst. Na een werkzaam leven is nu het tijdstip aangebroken, waarop hij van zijn rust mag genieten. Wij wensen hem toe, dat hij nog lange tijd van zijn levensavond kan genieten. C. de Nies De heer C. J. de Nies trad op 27 mei 1946 in dienst van de Werf Gusto als aanhouder. Op 9 maart 1958 bereikte hij de 65-jarige leeftijd. 156 (0)

Het Zeskant | 1958 | | pagina 14