Lil I Ef!\rtl Geschenkenfonds SLIKKERVEER'' Reeds geruime tijd wordt door verschillende werknemers de wens geuit tot de vorming van een fonds te komen, dat moet voorzien in verschil lende voorkomende gevallen, zoals b.v.: huwelijk, pensionnering, 25-jarig huwelijk etc. van één der werknemers om een blijk van waardering te kunnen aanbieden, of bij ziekte en overlijden een blijk van medeleven, niet alleen in woorden, maar ook materieel. In verband met deze wensen is enige tijd geleden een vergadering belegd, waarin zowat alle groepen vertegenwoordigd waren, zoals bran ders, lassers, aanbouwers, ijzerwerkers. In deze vergadering zijn ver schillende ideeën besproken en besloten werd, dat drie personen als voorlopig bestuur zouden optreden en dat deze een voorlopig reglement zouden opstellen. T.z.t. zal in uw loonzakje een nadere mededeling betreffende dit fonds te vinden zijn, waarin om uw instemming zal worden verzocht. Mocht het streven slagen en het fonds er komen, dan zal een bestuur gekozen worden en een definitief reglement worden opgesteld. Velen zullen bezwaren opperen, maar laten we nu eens niet chauvi nistisch wezen en alle vooroordelen ter zijde zetten. Uiteindelijk is het zo, dat wij allen onze fouten en gebreken hebben en wanneer we nu beginnen deze eerst bij ons zelf te zoeken, dan ben ik er van overtuigd, dat dit fonds er zal komen. Met ons allen voor ons allen. Veelal hoor je, wanneer je met een lijst komt, zowel bij „meedoeners" als bij „niet-meedoeners": „sticht een fonds, nu de kans er is". Ik hoop, dat u allen meedoet en dat, wanneer zich kinderziekten open baren, men niet zal zeggen, stop er mee of schrap me maar. Deze kwaaltjes zullen overwonnen worden. Kan er op u gerekend worden. Adhesiebetuigingen worden gaarne ingewacht. Een voorlopig reglement ligt ter inzage. B. Boomgaards. (0) 23

Het Zeskant | 1959 | | pagina 17