öe ouöe QARöe WONINGRUIL F. W. Bruinis. Op 21 maart 1959 werd de heer F. W. Bruines gepensioneerd. Hij kwam de 29ste juli 1942 in dienst als sjouwer bij de Constructie afdeling. De laatste jaren liet zijn gezondheidstoestand echter te wensen over en kon hij het zware werk niet meer verrichten. Hij werd toen als hulp aan de fotograaf toegevoegd. Maar ook dit lichtere werk kon hij op den duur niet volhouden en het laatste jaar heeft hij dan ook op de ziekenlijst gestaan. Gelukkig gaat het nu weer wat beter met zijn gezondheid. We hebben dus een goede hoop, dat hij nog vele jaren van zijn pensioen zal kunnen genieten. A. v. d. Sloot. Na een diensttijd van bijna 48 jaar heeft de heer A. v. d. Sloot de Werf Gusto verlaten en is hij als gepensioneerde de gelederen van de oude garde gaan versterken. De meeste van onze lezers zullen hem kennen als baas in de Draaierij, waar hij van 1936 af de leiding heeft gehad. De laatste jaren was hij van die taak ontheven en geplaatst op het Bedrijfsbureau-Machinebouw, waar hij zich bezig hield met de werkvoorbereiding. Wij wensen hem gaarne toe, dat hij nog vele jaren van zijn pensioen zal mogen genieten. de Lange. Met een nog langere diensttijd achter de rug is op 28 april jl. de heer De Lange met pensioen gegaan. Niet minder dan bijna 51 jaar is hij bij de Werf Gusto in dienst geweest. De heer De Lange is als tekenaar in dienst gekomen en ook hij eindigde zijn loopbaan op het Bedrijfsbureau- Machinebouw. Even de hoeden af! Twee beambten van het Bedrijfs bureau-Machinebouw met samen bijna 100 dienstjaren! Moge ook de heer De Lange nog lang deel van de oude garde uitmaken. Woningruil gevraagd van Schiedam naar Rotterdam-Zuid. Aangeboden wordt een 3-kamerwoning (voorkamer, achterkamer en zijkamer) te Schiedam; gevraagd wordt eenzelfde woning in Rotterdam-Zuid. Aanbiedingen worden gaarne ingewacht door: W. H. Schrumpf, Watt straat 14a, te Schiedam. (0) 55

Het Zeskant | 1959 | | pagina 13