loofd verzuim en/of veelvuldig te laat komen en/of anderszins zich niet houden aan de regels van het bedrijf en/of hun werkzaamheden niet verrichten op een wijze zoals van hen verlangd kan worden. Artikel 7 Het totaalbedrag, dat ingevolge deze regeling aan de beambten wordt toegekend, zal niet hoger mogen zijn dan 60 van het totale bedrag, dat als dividend aan de houders van'aandelen van de N.V. wordt uitbe taald. Artikel 8 Alle uitkeringen worden betaalbaar gesteld ten kantore van de onder neming, en wel in de maand december na het betreffende boekjaar. Artikel 9 Betaalbaar gestelde uitkeringen, die niet binnen een jaar na betaalbaar stelling zijn afgehaald, vervallen. Artikel 10 Door deze regeling komen alle gratificaties en andere extra uitkeringen, hoe ook genaamd, welke op een of andere wijze buiten de C.A.O. ge bruikelijk zijn, te vervallen. Artikel 11 Deze regeling vervalt, indien aan de N.V. op enige wijze de verplichting wordt opgelegd tot het doen van een uitkering aan de beambten, in verband staande met de winst. Artikel 12 Deze regeling wordt geacht te zijn ingegaan met ingang van de datum van goedkeuring door het College van Rijksbemiddelaars, waarbij dan het dividend over het boekjaar 1958 als basis voor de winstuitkering in 1959 zal dienen. Zij kan door de Raad van Beheer en de Raad van Commissarissen worden ingetrokken of herzien, behoudens goedkeuring van het College van Rijksbemiddelaars, voorzover vereist. Winstdelingsreglement voor de arbeiders van de N.V. Werf Gusto v/h Firma A. F. Smulders, Schiedam In dit Reglement, dat gepubliceerd is in Het Zeskant van september 1958, zijn de volgende wijzigingen aangebracht: 1) Het opschrift is gewijzigd in: Winstdelingsreglement voor arbeiders van de N.V. WERF GUSTO v/h Firma A. F. Smulders te Schiedam. 2) Aan Art. 5 is toegevoegd: De winstuitkering over de periode gedurende welke een arbeider zijn militaire verplichtingen heeft vervuld, wordt slechts uitbetaald, in dien hij direct na zijn terugkeer uit de militaire dienst, zijn werk zaamheden bij de vennootschap gedurende tenminste drie maanden heeft verricht. (0) 51

Het Zeskant | 1959 | | pagina 9