In deze groep worden toegewezen 4 zetels. De kiesdeler is 394 4 98,5. Deze kiesdeler is tweemaal behaald door de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond, aan welke lijst derhalve 2 zetels wor den toegewezen. De derde zetel wordt toegewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot, n.l. die van de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond. De vierde zetel wordt toegewezen aan de lijst, die thans het grootste stemmenoverschot aangeeft. De lijst van de Alge mene Nederlandse Metaalbedrijfsbond en die van de Christelijke Me taalbedrijfsbond geven beide een stemmenoverschot aan van 55 stemmen, zodat door het lot beslist moet worden, aan welke lijst de vierde zetel moet worden toegewezen. De door het Hoofdstembureau gehouden loting heeft de zetel toegewezen aan de Algemene Nederlandse Metaal bedrijfsbond. Op de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond heeft de heer A. Boomert meer dan 1/3 van het aantal stemmen van de kiesdeler op zich verenigd, zodat de heer A. Boomert verkozen verklaard wordt. Van de overige candidaten heeft niemand meer dan 1/3 van het aantal stemmen van de kiesdeler op zich verenigd, zodat in de volgorde, waarin zij op de lijst voorkomen, verkozen verklaard worden de heren C. L. Barzilay en C. J. Kuijpers. Op de lijst van de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond heeft alleen de heer W. v. d. Water meer dan 1/3 van het aantal stemmen van de kiesdeler op zich verenigd, zodat de heer W. van de Water op die lijst verkozen is verklaard. Derhalve zijn verkozen verklaard: a. in de groep Stafbeambten: de heer G. P. A. van Wieringcn; b. in de groep Technische beambten Schiedam en Slikkerveer: de heer J. H. v. d. Wal; c. in de groep Adminstratieve beambten Schiedam en Slikkerveer: de heer H. Beenen; d. in de groep Toezichthoudende beambten Schiedam en Slikkerveer: de heer G. de Vries; e. in de groep Arbeiders Slikkerveer: de heer M. Meesters; f. in de groep Beambten Geleen: de heer A. Ramaker; g. in de groep Arbeiders Geleen: de heer J. Scheffers; h. in de groep Machinebouw: de heren H. J. Korporaal en G. v. d. Schee; i. in de groep Aluminiumbouw, houtbewerking, veiligheid en bewa king: de heren P. J. Slabbekoorn en D. de Jong; j. in de groep Scheeps- en Constructiebouw: de heren A. Boomert, C. L. Barzilay, C. J. Kuijpers en W. v. d. Water. Schiedam, 30 juni 1959. Het Hoofdstembureau, M. Wink. A. Boomert. J. H. v. d. Wal. 78 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 12