UIT ONS MIDDEN r DANKBETUIGINGEN ln dienst getreden: 8-6-'59 E. Shahaph, tek.-constructeur afd. Alum.bouw. 15-6-'59 Mej. W. H. v. d. Tas, steno-typiste afd. Correspondentie. l-7-'59 J. A. Fernhout, volontair Scheepsbouw. Geboren: 28-5-'59 Marijke, dochter van A. Visser en W. Visser-Winter. 31-5-'59 Magteld, dochter van G. van Katwijk en E. van Katwijk- Smit. 5-6- 59 Eddy, zoon van G. v. d. Stelt en T. I. v. d. Stelt-Harlaar. 10-6- 59 Ronald, zoon van A. Rotscheidt en T. Rotscheidt-Soeteman. 12-6-'59 Pieternella Gerharda, dochter van N. Mout en M. J. Mout- van Doorn. 19-6-'59 Margreta, dochter van H. Ouwens en C. Ouwens-Reine. 26-6-'59 Aartje, dochter van D. A. v. d. Linden en N. v. d. Linden- van Kleij. Gehuwd: 3-6-'59 Th. Trijzelaar met mej. H. J. M. de Jong. 17-6-'59 Mej. Hoenderkamp met de heer Spillenaar. Hierdoor zegt ondergetekende hartelijk dank aan het bestuur van „S.B. en C.B." en aan de collega's voor de fruitmand, die hij mocht ont vangen. J. de Ridder. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het mij toegekende pensioen. Voorts dank ik mej. Heijnen hartelijk voor de hulpvaardigheid, die ik van haar heb mogen ondervinden. Ten slotte mijn hartelijke dank aan het bestuur van ,,'t Zonnewiel" voor het mooie cadeau, mij bij mijn vertrek aangeboden. A. Kreuger. Mede namens mijn vrouw betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank aan mijn collega's van de afdeling Montage-Bankwerkerij voor de gaven, die zij mij geschonken hebben. L. Evers. (Bertus) San. Berg en Bosch. (0) 81

Het Zeskant | 1959 | | pagina 15