DE OUDE GARDE A. Kreuger Van 1913 tot 1959, dat is 46 jaar. Zes en veertig jaren is de heer A. Kreuger in dienst van de Werf Gusto geweest voordat hij op 16 mei j.l. de werf als gepensioneerde verliet. Hij stond bekend als een uit stekend vakman, die vaak bijzondere karweitjes opgedragen kreeg. Aan vankelijk was hij werkzaam bij de afdeling Machinebouw, maar de laatste jaren van zijn dienstverband was hij als bankwerker werkzaam bij de afdeling Onderhoud. Wij hopen, dat hij nog lang en in goede gezondheid van zijn pensioen zal mogen genieten. H. Droge De heer H. J. Droge, die ook op 16 mei j.l. de Werf Gusto verliet, had heel wat minder dienstjaren. Maar hij kwam toch tot een dienstverband van 22 jaar toe. Als ijzersorteerder heeft hij onder leiding van Baas Hermans in die jaren heel wat werk verzet. Nu gaat hij de gelederen van de Oude Garde versterken. Moge hij daarvan nog lange jaren deel uitmaken. P. Gerritsen De 5de juni 1959 was de laatste werkdag voor de heer P. Gerritsen, die van 25 maart 1945 af in dienst is geweest van het bedrijf te Slikkerveer. Voor hem is na een werkzaam leven de tijd gekomen van zijn welver diende rust te gaan genieten. Wij wensen hem gaarne een zonnige levensavond toe. SJSJiSSllïJSlEBISgl P. Sas Zaterdag, 20 juni j.l., was voor de heer P. Sas het tijdstip aangebroken om afscheid van de Werf Gusto te nemen. Op 13 januari 1938 werd hij bij de werf tewerkgesteld en hij heeft dus ruim 21 jaar in ons midden verkeerd als baas bij de afdeling Scheepsbouw. Baas Sas gaat nu van zijn welverdiende rust genieten en als we hem zo aanzien één brok gezondheid dan geloven we, dat hij dat nog heel lang zal kunnen doen. Moge het zo zijn. 82 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 16