SPORTWEDSTRIJD BEDRIJESSCttOOL Het touwtrekken was de moeite waard om te zien. Met man en macht werd er getrokken, maar niets kon de verbeten kracht van de Zeekadetten weerhouden met gevolg, dat de Gusto-ploeg als een bos peen door het slijk werd gesleurd. De nummers hardlopen en estafettelopen verliepen tamelijk goed. Het was hier voor de Gusto een overwinning op het kantje af. We hopen van harte, dat we het volgende jaar weer een paar van der gelijke leuke avonden zullen hebben. Maar dan moet de leiding op het „ja-woord" van de jongens, dat ze zullen komen, kunnen rekenen, want daar ontbrak deze keer nogal wat aan. Ten slotte wil ik van deze gelegenheid gebruik maken om de heer De Raay te bedanken voor alles, wat hij voor deze sportavonden heeft gedaan. C. J. D. Het moet mij van het hart, dat de laatstgehouden sportwedstrijden tussen de Gusto-Bedrijfsschool en de Zeekadetten, ondanks het feit, dat zij zijn geslaagd, toch zijn tegengevallen. Dat tegenvallen lag niet aan de animo en de sportiviteit van de deelnemers, maar aan de „afwezigen". Zo viel het mij op, dat buiten de deelnemers op die avonden geen enkele leerling-supporter aanwezig was om zijn „clubgenoten" aan te moedigen. Ook van de zijde van de oudere collega's en van de bazen was de belangstelling beneden peil. Hoe komt dit nu? Het weer was redelijk, de wedstrijden waren aan trekkelijk en het tijdstip was gunstig. Was het weer de beruchte televisie- duivel die de supporters gevangen hield? Of was het gebrek aan animo of interesse? Ik kan U wel vertellen, dat de wedstrijden van de Bedrijfsschool altijd zeer interessant zijn, omdat er met vuur en enthousiasme wordt ge streden. Zowel te land als te water! Ja, óók te water, want jaarlijks wordt ook om de wisselbeker geroeid tussen de Zeekadetten en onze leerlingen. En dat er dan wordt geroeid kan ik U verzekeren. Het is echter leuk als je wordt aangemoedigd en het geeft je steun om verder te vechten. Toon daarom bij volgende gelegenheden Uw medeleven met de Gusto- jeugd. Kom en spoor onze leerlingen aan en breng hen tot grotere daden en laat hen niet in hun eentje spartelen. Waarnemer. 84 (O;

Het Zeskant | 1959 | | pagina 18