Klasse 4 1. Het Witte Paard I 2. Gusto II 3. Buvaro I 4. Krimpen II 5. Wilton III 6. Heijplaat II 7. Tediro V 8. S.C.S. III 10 45/2—24/. 10 43—27 10 38/.—31/2 8 41—29 8 32/2—37/2 6 34—36 4 2743 0 I8/2—51/ Door de tweede plaats van Gusto II ontvangt de vereniging een schaak bord met schaakstukken. De eerste plaats is ons net voor de neus weg gekaapt, anders hadden we een schaakklok als eerste prijs ontvangen. Dit is echter een resultaat, waar we tevreden mee zijn en dat ons goede hoop geeft voor het volgende seizoen. De clubcompetitie is eveneens afgelopen en hierbij is gebleken, dat J. v. d. Meer zich, evenals verleden jaar, kampioen van de Gusto mag noemen. Degene, die het hiermede niet eens is, wordt vriendelijk ver zocht zich het volgende seizoen op te geven bij de Gusto-Schaakvereni- ging, om dan als lid te proberen hem te onttronen. Hij (het nieuwe lid) zal hartelijk welkom zijn. Als een zeer goede tweede eindigde J. van Putten, die van der Meer steeds als een schaduw is gevolgd. Hartelijk gelukgewenst, mannen! We hopen het volgende jaar op een nog spannender strijd. In de tweede groep eindigde W. Vis als eerste, gevolgd door P. Nagt- zaam. Onze jongste schaker E. van Stijn kwam als no. 3 uit de bus. Bravo! G. Hermse kwam, jammer genoeg, niet aan het vereiste aantal wed strijden, anders had het in de kopgroep waarschijnlijk wel gekraakt. J. Overdevest was ditmaal de hekkensluiter, maar dit zal hem niet weerhouden het volgend seizoen een beter resultaat te behalen. (Kijk maar naar zijn partij bij Verschure! Red.) Dit was dus het einde van een spannend schaakseizoen, waarop we met vreugde kunnen terugzien. Namens het Bestuur worden alle schakers bedankt voor de prettige geest, die er steeds heeft geheerst. We hopen allen het volgend seizoen weer terug te zien op de eerste vrijdag in september. Tot zo lang! F. H. 88 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 22