Uitgebracht op: Christelijke Metaalbedrijfsbond en Nederlandse Katholieke bond van hogere, lagere en middelbare technici en chemici 91 stemmen, waarvan op: v. d. Wal, J. H47 stemmen v. d. Drift, J39 Semper, C. W4 Bakker, J1 Nederlandse Bond van Technici43 stemmen, waarvan op: Bieze, J. J32 stemmen Hagoort, W. P8 Vester, C3 In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 134. Deze kies deler is door geen der beide lijsten behaald. De zetel wordt derhalve toegewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot, n.l. die van de Christelijke Metaalbedrijfsbond en de Nederlandse Katholieke bond van hogere, lagere en middelbare technici en chemici. Op deze lijst is verkozen verklaard de heer J. H. v. d. Wal. c. Administratieve beambten Schiedam en Slikkerveer. Van de 68 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 4 stemmen. Aantal geldige stemmen is 64. Uitgebracht op: Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond64 stemmen, waarvan op: Beenen, H46 stemmen Hermse, G. H15 de Ruiter, J. J3 In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. Deze zetel wordt toegewezen aan de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond. Van deze lijst wordt verkozen verklaard de heer H. Beenen. d. Toezichthoudende beambten Schiedam en Slikkerveer. Van de 63 uitgebrachte stemmen was van onwaarde 1 stem. Aantal geldige stemmen is 62. Uitgebracht op: Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond42 stemmen, waarvan op: de Vries, G33 stemmen v. d. Munnik, D5 Koopmanschap, J. C4 Nederlandse Katholieke bond van werkmeesters en ander toezicht houdend personeel20 stemmen, waarvan op: Bruinsma, A. F9 stemmen Alberts, C. F. A11 Romijn, L. P0 74 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 8