In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 62. Deze kies deler is door geen der beide lijsten behaald, zodat de zetel wordt toe gewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot, n.l. de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond. Op deze lijst is verkozen verklaard de heer G. de Vries. e. Arbeiders Slikkerveer. Van de 121 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 5 stemmen. Aantal geldig uitgebrachte stemmen is 116. Uitgebracht op: Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond70 stemmen, waarvan op: van Pelt, A13 stemmen Meesters, M54 Verboom, W3 Christelijke Metaalbedrijfsbond46 stemmen, waarvan op: Boomgaards, B23 stemmen v. d. Graaf, H15 Nederlof, K8 In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 116. Deze kies deler is door geen der beide lijsten behaald, zodat de zetel wordt toe gewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot, n.l. de lijst van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond. Op deze lijst is op de heer M. Meesters meer dan 1/3 van het aantal stemmen van de kies deler uitgebracht. Derhalve is op deze lijst de heer M. Meesters ver kozen verklaard. f. Beambten Geleen. Van de 45 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 0 stemmen. Aantal geldige stemmen is 45. Uitgebracht op de enige lijst45 stemmen, waarvan op: Steevensz, A14 stemmen Ramaker, A23 Nijs, A8 In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 45. Op de heer A. Ramaker is meer dan 1/3 van het aantal stemmen van de kiesdeler uitgebracht. Derhalve is de heer A. Ramaker verkozen verklaard. g. Arbeiders Geleen. Van de 144 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 16 stemmen. Aantal geldige stemmen is 128. Uitgebracht op de enige lijst128 stemmen, waarvan op: Scheffers, J82 stemmen Pijpers, H. A. G40 Rutten, G. F6 In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. Derhalve is op de enige lijst verkozen verklaard de heer J. Scheffers. (0) 75

Het Zeskant | 1959 | | pagina 9