DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan de Di rectie voor het mij toegekende pensioen. Voorts dank ik Mej. Heijnen hartelijk voor de hulpvaardigheid, die ik van haar heb mogen onder vinden. Ook mijn hartelijke dank aan het bestuur en de leden van 't Zonnewiel" voor het mooie cadeau, mij bij mijn vertrek aange boden. Tenslotte wil ik de heer T. Plat bedanken voor de mooie toe spraak, die hij voor mij heeft gehouden. H. J. M. Westdijk Ondergetekende betuigt mede namens vrouw en kinderen zijn welge meende en oprechte dank aan de Directie van de N.V. Werf Gusto, Mej. Heijnen en het Dorusfonds voor de huldeblijken, hem betoond bij zijn 40-jarig dienstjublileum. G. den Uijl Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan de Directie, chefs en collega's en alle anderen voor de blijken van belangstelling, die hij ter gelegenheid van zijn jubileum mocht ontvangen. G. G. de Vries Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, onze har telijke dank aan mej. Heijnen, chef, bedrijfspersoneel, bazen, contro leurs Machinebouw, buiten-bankwerkers en collega's voor de belangstel ling bij mijn thuiskomst uit het sanatorium ondervonden. L. Evers Ondergetekende betuigt hierdoor zijn dank aan chefs, collega's en mej. Heijnen voor de vele blijken van belangstelling, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. K. H. Kosterman De hee* en Mevrouw Roeters van Lennep zeggen hierdoor de gepen- sionneerden van de Werf Gusto hartelijk dank voor de fruitmand, die zij na de onlangs gehouden autotocht mochten ontvangen. Zij geven de gepensionneerden de verzekering, dat deze attentie door hen ten zeerste op prijs wordt gesteld. 114 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 16