Ideeëtt VERGADERING VAN DE IDEEËNBUSCOMMISSIE OP 3 OKTOBER 1959 Idee 40/1958. W. v. d. Wilt. Verstelbaar schraagje. Dit idee, dat aan vankelijk slechts voor een aanmoedigingspremie in aanmerking kwam, is voor het verrichten van bepaalde werkzaamheden toch uitgevoerd. In verband hiermede wordt de aanmoedigingspremie gewijzigd in een premie van 15, Idee 7. v. d. Wind. Lassen van vlinders zonder laspistool. Idee 8. v. d. Wind. Verbeterde stuurstroomleiding. De Commissie heeft beide ideeën, die bij elkaar behoren, als één geheel be schouwd. Het idee is goed en geeft een snellere werkwijze. Premie: 25, Idee 12a. W. v. d. Wilt. Verstelbare laskooi. De vroeger ontworpen laskooi wordt door toepassing van dit idee verbeterd. Premie: 15, Idee 12b. W. v. d. Wilt. Verplaatsbare scepters. De aangegeven werk wijze spaart tijd en materiaal. Premie: 10, Idee 13. A. Huisman. Verbetering aan de steigers. De Commissie is van oordeel, dat de aangegeven veranderingen niet tot oplossing van de moeilijkheden zullen leiden. Aanmoedigingspremie: 5, Idee 14. J. F. J. Verschuur. Plakken van papier met dubbelgegomd plakband. De voorgestelde werkwijze biedt bepaalde voordelen, waartegenover staan de meerdere kosten van het plakband. Enig voordeel wordt er wel mee bereikt. Premie: 12,50. Idee 16. Th. J. H. Collignon. Druklager voor lorries. Hoewel de voorgestelde werkwijze niet in alle gevallen te gebruiken is, kan door toepassing van het idee in bepaalde gevallen een beter resul taat worden bereikt. Premie: 10,-1-. (0) 137

Het Zeskant | 1959 | | pagina 11