DE OUDE GARDE Idee 17. H. C. Bakker. Beugels voor gas- en zuurstofleidingen. Het idee is goed en uitvoerbaar en heeft het voordeel, dat er geen uit steeksels aan de beugels blijven. Premie: 10,' Idee 19. Th. J. H. Collignon. Losse haken voor het keren van secties. Deze haken zijn reeds in gebruik genomen en voldoen zeer goed. Premie: 50, Idee 20. N. G. Zuiderduijn. Gebruik van Normaalbladen voor ver stijvingsruggen enz. De Commissie acht het idee juist en uitvoer baar. Premie: 25, Idee 21. A. F. Vredeveldt. Verbetering bij het schetsen van pijpen. De voorgestelde werkwijze zal tot een tijdsbesparing leiden. Premie: 25, Idee 22. Th. H. Collignon. Hijshaak voor huidsecties. Het toepassen van dit idee geeft een besparing op materiaal en werktijd. Premie: 25, Idee 23. J. Pelgrim. Mal voor het lassen van plaatjes op knevelplaten. Dit idee geeft een werkwijze, waarbij de hulp van een maat kan worden uitgespaard. Premie: 15, De ideeën nos. 15, 18 en 24 kwamen niet voor beloning in aanmerking. Idee no. 25 werd aangehouden tot de volgende vergadering. W. Baptist Op 26 september 1959 verliet de heer W. Baptist voor de laatste maal als werknemer de Werf Gusto. Bijna 23 jaar lang is hij bij de werf als gereedschapmaker in dienst geweest en in die jaren is heel wat gereedschap van allerlei soort en vorm door zijn handen gegaan. Nu is voor hem de tijd van rust aangebroken en schaart hij zich in de ge lederen van De Oude Garde. Wij wensen hem gaarne een gelukkige levensavond toe. 138 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 12