ONGEVALLEN veroorzaakt^/ en de weinige gemeenschapszin zulk een grote rol spelen. En zo kunnen we doorgaan. Ieder jaar, iedere maand, iedere dag opnieuw ongevallen, ver oorzaakt door onverschilligheid. Ik vraag me af: Waar is ons verstand? Wat doen we toch met het verstand, dat we toch allemaal heb ben gekregen? Waarom maken we er geen gebruik van? Heus, het gebruiken van het verstand doet geen pijn! Het kan veel pijn voorkomen! Vooral als het ook gebruikt wordt ten be hoeve van collega's, die er blijkbaar schaars mee begiftigd zijn. Wek bij Uw collega's belangstelling voor het gebruik van het ver stand en dus voor het Veilig Werken. Neem het niet, dat zij door hun onverstand en dus door hun onverschilligheid Uw eigen gezondheid in gevaar brengen. U kunt daarmede veel narigheid voorkomen. J. O. M. De vorige maand schreven we iets over het onderwerp: „Geen geld in het water gooien". Deze maand schrijven we er weer over en ook in de volgende nummers van het Zeskant zullen we nog wel eens op dit aambeeld hameren. Waarom? Omdat de noodzaak van het voorkomen, dat er geld in het water gegooid wordt, blijft bestaan. Omdat het altijd verkeerd blijft geld weg te smijten. We willen al onze lezers er van doordringen, dat het een wijs beleid is altijd op de kleintjes te letten. Dat geldt in de huidige omstandigheden wel heel sterk, maar ook al zou de Werf een heel dikke orderportefeuille hebben, dan geldt het nog. Nu rijst de vraag, hoe we dat moeten doen, dat op de kleintjes letten. Natuurlijk kan iedereen voor zichzelf daaraan meewerken. Maar wan- (0) 141

Het Zeskant | 1959 | | pagina 15