III I tl III ^Sint <~V[icolaaó$eeót voor de kinderen van onze P.V.-leden Als dit Zeskant verschijnt is het nog maar even en de Goede Sint komt weer bij onze Personeelsvereniging op bezoek, om zijn goede gaven aan de kinderen uit te delen en de stoute kinderen te vermanen, zonder voor boeman te spelen. Ook dit jaar waren we niet in de gelegenheid het speelgoed zelf te vervaardigen en we hebben, dank zij de medewerking van onze Directeur, het speelgoed aangeschaft op dezelfde voet als het vorige jaar. En dat was toch ook lang niet slecht. Dus wat dat betreft zien we hier de Sint met vertrouwen tegemoet. Wat het programma betreft hebben we meer zorgen gehad om weer iets nieuws te brengen. We hadden al eens een film gehad en een snelteke naar, een poppenkast, muzikale clownerie, een goochelaar; maar wat nu? Nu, het zal best voor elkaar komen, want dit jaar komen de Wido's, onze P.V.-leden niet onbekend van een van onze contactavonden. Zij komen met een speciaal kinderprogramma. Alleen zit er een kansje in, dat de kinderen het de volgende dag ook eens willen proberen en aan het jongleren gaan met borden enz. Als alles verloopt, zoals Uw Bestuur het heeft uitgekiend, dan krijgen we weer een leuke en gezellige kinderavond. Wat de stoute kinderen betreft, die kunt U weer opgeven bij onze Secretaris. Het is eigenlijk jammer, dat de ouders er alleen maar aan geloven uit traditie, anders zouden wij verschillende leden bij de Sint moeten laten komen. Waarvoor? Andere jaren werd per algemene publicatie ge vraagd om de kinderen, die in aanmerking kwamen op het Sint Nico- laasfeest te mogen komen, op te geven. Dit gaf wel eens strubbelingen omdat het niet werd gelezen. Dit jaar hebben we briefjes in de loon zakjes laten doen. Gevolg? Wel enige verbetering in de opgaven, maar verder hetzelfde als de vorige jaren. Dat wil zeggen, dat we er achter aan moesten trekken om de opgaven te verkrijgen. Kom leden, werk eens iets meer mee. Dat is voor ons ook leuker! 146 (0)

Het Zeskant | 1959 | | pagina 20