CONTACTAVOND PERSONEELSVERENIGING flITCirfin» „UlMU SLIKKERVEER U weet het dus: het Sint Nicolaasfeest is op dezelfde manier georgani seerd als het vorige jaar. De attractie is jongleurs, speciaal voor de kinderen. Stoute kinderen opgeven bij de Secretaris. Sint Nicolaas komt op: VRIJDAG, 4 DECEMBER 1959, in de zaal van Café Sport, Koninginneweg (Raadhuisplein), Ridderkerk, Zaal open: 18.00 uur; aanvang: 18.30 uur, precies. B. Boomgaards. Voor de eerstvolgende contactavond hebben we nog wel even de tijd. Maar we willen er nu al reeds enige bekendheid aan geven, naar aan leiding van de geruchten, die in omloop zijn over het programma voor deze avond. Het is moeilijk voor een vereniging van zo'n dikke honderd leden om het een ieder naar de zin te maken, maar uit de reacties van de leden naar aanleiding van de contactavonden van de laatste jaren menen we te mogen afleiden, dat we de juiste manier hebben gevonden om dergelijke avonden te organiseren. Ja, er zullen altijd wel leden zijn, die de voorkeur geven aan een goed gespeeld toneelstuk, of aan een cabaretprogramma, maar in het algemeen kunnen we wel zeggen, dat er de meeste vraag is naar een goede variété-avond. Voor de eerstvolgende contactavond hebben we dan ook niet besloten tot het toneel of het cabaret, maar tot het variété. Hadden we de laatste twee avonden het gezelschap „Do-re-mi", dit jaar stellen we U een geheel nieuw gezelschap voor. Enkele bestuursleden hebben dit gezel schap aan het werk gezien en zijn er van overtuigd, dat dit ook voor ons iets goeds is. Het is zeer gevarieerd: een prima conferencier; een Hawai-band; een Cowboy-band; een Tiroler-orkest met een uitstekende jodelzangeres; priema sketches; kortom een avond vol afwisseling. Als het programma loopt, zoals wij het zagen, wordt de contactavond van 19 januari a.s. nog beter dan alle vorige avonden. We hopen, dat de belangstelling evenals de laatste twee jaren weer zeer goed zal zijn. Dat betekent ook: zelf komen en de kaarten niet aan een ander geven, zoals vroeger wel gebeurde. P.V.-leden, we hebben weer geprobeerd een mooie avond samen te stellen. Toont U door Uw komst, dat we nog steeds op de goede weg zijn wat de contactavonden betreft. Noteert U vast: CONTACT-AVOND: 19 JANUARI 1960, Electro-zaal, Slikkerveer. Zaal open: 7.15 uur; aanvang: 7.45 uur. B. Boomgaards. (0) 147

Het Zeskant | 1959 | | pagina 21