ONDERNEMINGSRAAD UIT DE Donderdag 10 september 1959 kwam onder voorzitterschap van Mr. H. Smulders voor de eerste maal de Ondernemingsraad in haar nieuwe samenstelling bijeen. Nadat de Voorzitter de niet-herkozen leden, die bij de vergadering aanwezig waren, dank had gebracht voor hun aandeel in het welslagen van de Ondernemingsraad, heette spreker in het bijzonder de nieuw- gekozen leden welkom. Vervolgens kwamen de verkiezingen aan de orde van de Secretaris van de Ondernemingsraad en de kleine Commissie, alsmede de benoeming van de Vaste Commissies. Gekozen werden tot: Secretaris van de Ondernemingsraad: P. J. Slabbekoorn. Leden van de kleine Commissie: P. J. Slabbekoorn q.q. en J. H. van der Wal. Benoemd werden tot leden van de Vaste Commissies voor: Fabriek Schiedam: A. Boomert, voorzitter J. Waterreus (houtbewerkers en schilders) Chr. Knook (scheepsbouw buiten) C. Prins (scheepsbouw binnen) C. van Vlimmeren (branders en lassers buiten) J. Pelgrim (branders en lassers binnen) A. Jansson (machinebouw binnen) C. Ammerdorffer (machinebouw buiten) N. G. Alberts (aluminiumbouw) W. Kalkhoven (apparatenbouw mijnbouw) F. de Bruin (algemene dienst en montage) Beambten Schiedam en Slikkerveer: H. Beenen, voorzitter G. H. Hermse (administratieve beambten) J. v. d. Drift (technische beambten) D. v.d. Munnik (toezichth. beambten machinebouw) C. F. A. Alberts (toezichth. beambten scheepsbouw) C. Bakker Jr. (beambten bedrijf te Slikkerveer) Fabriek Slikkerveer: M. Meesters, voorzitter PI. v. d. Graaf (afd. scheepsbouw) A. v. Pelt (afd. lassers) (0) 135

Het Zeskant | 1959 | | pagina 9