^jubilea ^P. CYYleijer en 3C. c4. fevering de gastvrije en prettige ontvangst en verzocht hij de heer Van Andel deze dank aan de Directie van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te willen overbrengen. Aangelokt door het mooie weer werd nog even over de Vlissingse boulevard gereden, waarna de terugtocht werd aanvaard. In Goes werd de inwendige mens versterkt. Hierna werd Breda nog aangedaan en daarna ging het huistoe. Onze hartelijke dank gaat uit naar de Directie, die het ons mogelijk maakte deze zeer interessante excursie te houden. Ook een woord van dank aan de heren Wink en Olde Monnikhof voor de goede en prettige leiding, die zij het gezelschap gaven. P. J. Slabbekoorn. Op 3 november 1959 werd bij de Werf Gusto een dubbel jubileum gevierd. De heren P. Meijer en K. A. Levering waren die dag beide gedurende 40 jaren aan het bedrijf verbonden. Beide jubilarissen werden die dag met hun echtgenoten door de Directie ontvangen, in tegenwoordigheid van de Burgemeester van Schiedam. De Burgemester schetste in zijn toespraak de verdiensten van de jubi larissen, die gedurende zo lange jaren hun beste krachten aan de Werf Gusto hebben gegeven. Daarmede hebben zij niet alleen de Werf ge diend, maar ook de gehele Nederlandse gemeenschap. Het verheugde spreker te kunnen mededelen, dat het H.M. de Koningin behaagd heeft de heren Meijer en Levering te onderscheiden met de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, een onderscheiding, waar mede hij de jubilarissen van harte gelukwenste. (0) 155

Het Zeskant | 1959 | | pagina 15