DANKBETUIGINGEN Voor de betoonde belangstelling, de waarderende woorden en de cadeaus, waardoor de Directie, mej. Heijneti, mijn chef en mijn collega's zozeer bijdroegen tot een prettige herinnering aan de dag, waarop ik mijn veertigjarig dienstverband vierde, betuig ik, ook nog langs deze weg, mijn hartelijke dank. K. F. v. d. Hoek. Onvergetelijk is voor mij de huldiging door de Directie, bedrijfsleider, toezichthoudend personeel en fabriekspersoneel ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Zeer veel dank, ook namens mijn vrouw en kinderen, voor de kostbare en mooie geschenken en bloemen. Ook dank aan de genen, die het feest bij Gusto Staalbouw te Geleen zo schitterend hebben georganiseerd. Aan mej. Heijnen dank voor haar aanwezigheid te Geleen, hetgeen door mij zeer op prijs is gesteld. H. v. d. Pas. Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan de Directie, mej. Heijnen, chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de geschenken, die hij ter gelegen heid van zijn 40-jarig dienstverband bij de Werf Gusto mocht ontvangen. L. v. d. Meer. Langs deze weg dank ik de Directie, mej. Heijnen en de leden van het Geschenkenfonds te Slikkerveer voor de vele blijken van belangstelling, tijdens het verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst ontvangen. H. van Kleef. Hierdoor betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie voor het pakket, dat wij met Kerstmis mochten ontvangen. Tevens danken wij het Geschenkenfonds te Slikkerveer voor het fruit en andere attenties, die wij tijdens onze ziekte hebben gekregen. „De Zieken van Slikkerveer" Wij wensen de Directie, mej. Heijnen, chefs en technisch en administra tief personeel een in alle opzichten voorspoedig en gelukkig 1960 toe. F. K. Aschermann en echtgenote. (0) 15

Het Zeskant | 1960 | | pagina 21