Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan allen, die blijken van belangstelling hebben gegeven bij het voltrekken van ons huwelijk. G. Westdijk. De gepensioneerden van de Werf Gusto betuigen hierdoor hun hartelijke dank aan de Directie voor de Kerstgratificatie, die zij mochten ont vangen. Mede namens mijn echtgenote betuig ik hierdoor mijn oprechte dank aan de Directie, de sociale werkster mej. Heijnen en aan mijn mede arbeiders voor de vele blijken van medeleven, die ik heb mogen onder vinden bij het ongeval, mij overkomen op het werk-Hoogovens. Ook voor al de goede gaven, die ik van Directie en mijn mede-arbeiders mocht ontvangen, ben ik zeer dankbaar. Ik hoop weer spoedig mijn beste krachten aan het bedrijf te kunnen geven. Ook wens ik U allen een in alle opzichten gezegend I960 toe. H. P. Buter. Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de Directie, Mej. Heijnen, Baas en collega's afdeling Gereedschap makerij voor het prachtige Kerstpakket en de mooie fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Verder wens ik U allen een voorspoedig I960. Joh. Horstman. Mede namens mijn vrouw dank ik mej. Heijnen, Montage-kantoor en personeel voor de vele blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst ontvangen. D. Meulstee. Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de Directie en mej. Heijnen voor de blijken van belangstelling tijdens mijn ziekte en voor het Kerstgeschenk. A. L. van Leeuwen. 16 (0)

Het Zeskant | 1960 | | pagina 22